Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Brodnica

Obszar usług: Brodnica, Bobrowo, Brzozie, Górzno, Bartniczka, Jabłonowo Pomorskie, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne stawiane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im bardzo dobrą pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił kompletnie metody funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Poza tym, za pomocą internetu, można zdobyć o dużo więcej interesantów naszych produktów bądź usług.


Już od teraz zadbaj o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już witrynę internetową tak, by była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na przejrzystą strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia strony www, polegająca na automatycznym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje oddana dana witryna, powinien błyskawicznie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez trudu wyszukiwać poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie strony, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy a także słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, potrzeba Tobie czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Brodnica

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, mobilne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby oszacować o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny strony www w następnej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy również zaprogramować stronę w wersji bez edycji treści. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem widoczności strony w wynikach Google i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, estetyczny oraz funkcjonalny serwis www dostosowany do branży Twojej działalności. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Brodnica

Wizytówka strony w sieci posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich cykliczna oraz systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Brodnica

Optymalizacja SEO strony www jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Oferujemy także w 100% darmowy, dobry audyt strony www która już istnieje, pozwalający wybadać wszelakie niepoprawności które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarkach. Następnie przystępujemy do konkretnych rozwiązań, by Państwa witryna www pracowała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Zapamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www Brodnica

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji oraz przyczyni się do polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki ma pełnić dana witryna i grona użytkowników, do których przewidujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie www, tak by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają walory estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz profesjonalną optymalizację www, co doskonale spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za nieprzerwanie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, by ich witryny www były w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już swoją witrynę i zaczynasz odnosić wrażenie, że Twoja witryna przestaje działać jak należy, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, aby całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, struktury i łatwości w użyciu. Ekspresowo dokonamy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga