Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ poznański

Obszar usług: Poznań, Luboń, Puszczykowo, Buk, Czerwonak, Dopiewo, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Rokietnica, Stęszew, Suchy Las, Swarzędz, Tarnowo Podgórne.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza propozycja była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego środowiska dla użytkownika online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność portalu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane solidnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas praca jest w każdym calu dobrana do sfery biznesu oraz grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami tajemnic. To efektywna mieszanka wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
poznański

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem kosztów i jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od wielu aspektów. Najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą bardzo istotną z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Prawidłowo zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy też bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane profity pod postacią: odsłon strony, przyciągnięciu nowych klientów oraz zleceń. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
poznański

Czy użytkujesz już swą stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy określić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W skład naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze się opłaca. Czasami lepiej wykonać stronę od zera zachowując czas oraz pieniądze. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza strona się po prostu postarzała i potrzeba jej modernizacji, toteż świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji lub naprawy strony znacząca jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
poznański

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już na samym początku ich tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości dodatkowych kosztów. Dosyć często klienci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy uczynić aby podciągnąć jej kondycję oraz widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem głównych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Wypróbuj to!Strony www poznański

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas projektowania strony www warto w szczególności wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytecznością. Kontrahenci, ale również sami projektanci, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej skupiają się na rzetelność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w zakres naszej oferty. Jeżeli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł stosowny okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu podjąć działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga