Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Turek

Obszar usług: Turek, Brudzew, Dobra, Kawęczyn, Malanów, Przykona, Tuliszków, Władysławów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wymagania określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im dobrą widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie filozofię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o zainteresowanie potencjalnego kontrahenta. Dodatkowo, przy pomocy internetu, można szybciej pozyskać o dużo więcej interesantów naszych towarów a także usług.


Już dziś powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy dużo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy gotową witrynę tak, by była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia witryny www, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien błyskawicznie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez kłopotu znaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych usprawnień, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, niezbędnie potrzeba Tobie coś więcej niż jedynie dobrych produktów i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz skutecznie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurentów i wyznaczeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Turek

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, responsywne i przejrzyste witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od wymiaru rozbudowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z formularza w zakładce wycena, który dostępny jest na naszej stronie www, aby obliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zadanie poprzedza odpowiednio dostosowany do branży i specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www następnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy także zbudować witrynę www w wersji systemu edycji. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarkach i znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty i praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Turek

Wizytówka strony w internecie ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na najwyższym poziomie widoczności i zapewnić im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu systemu WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dokładny nieodpłatny audyt Twojej strony www, oraz możemy zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Turek

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już na wstępnym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Oferujemy także bezpłatnie, dokładny audyt strony www funkcjonującej, ułatwiający odnaleźć wszystkie błędy rzutujące na jej słabą indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, by Twoja strona www pracowała dobrze. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych artykułów, wspomagające właściwe zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź to!Strony www Turek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo wykonana strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji i wpłynie na odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona www oraz grupy użytkowników, do których chcielibyśmy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, aby były oczywiste i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie podwyższają wartość strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Struktura i kolorystyka zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz należytą optymalizację strony internetowej, co całkiem spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zatroszczyć się, by ich strony www były w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Gdy dysponujesz już własną stronę i zaczynasz odnosić wrażenie, iż Twoja strona przestaje pracować dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www i zaproponujemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie jesteś świadomy, że nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę www. Ważna jest też właściwa obsługa, by całość stale sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Kiedy zdarzy się owa potrzeba, to zmienimy stronę w odniesieniu do zmiany szaty graficznej, formy i właściwości. Błyskawicznie przeprowadzimy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga