Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Cieszyn

Obszar usług: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna, Skoczów, Strumień, Zebrzydowice.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony www dla firm handlowych i usługowych. Rzetelność wykonania i szybkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na optymalizację lokalną zapewnimy skuteczną obecność firmy w sieci oraz podniesienie jakości sprzedażowych.


E-handel to posiadająca bardzo dużo zalet, nowa jakość w funkcjonowaniu działalności, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu uzyskujemy niemal w każdym miejscu za pośrednictwem mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla wielu przedsiębiorców jest w obecnych czasach widzialność w sieci www, otwierając przed nimi dużo możliwości wejścia na szersze rynki zbytu.


Nie czekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zatroszcz się o to, aby Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w sieci www. Nasza agencja reklamowa uczyni to dla was.


Zapewnienie obecności Twojej witryny w internecie to mechanizm, wymagający specjalistycznego przygotowania oraz wiedzy na temat wykorzystania dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www dokonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii jak i trendów, a także dbając o wymagania i oczekiwania kontrahenta. Nasze strony internetowe są w pełni responsywne, czyli płynnie układające się do wielkości ekranu wszelkiego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z edycją (CMS), w przyjazny sposób zapewni wykonywanie aktualizacji m.in. galerii na stronie www.


Nowoczesne witryny internetowe, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Napisz do nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia takiego projektowania, która polega na automatycznym dostosowywaniu się układu strony do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Ma to wpływ m.in. na lepszą pozycję w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Wygodna nawigacja strony internetowej sprawia, że użytkownik od razu uzyska wszelkie potrzebne mu informacje. Strona www posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu jak i również samej struktury strony internetowej tak, aby jej treść w sposób czytelny i szczegółowy dostarczała wszelkich poszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania użytkowników korzystających z Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując strony www dla naszych klientów, konstruujemy prawidłowy pod względem SEO kod oraz przywiązujemy uwagę do tego, by były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką ocenę algorytmu wyszukiwarki internetowej Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Ocena rynku, działań konkurencji i określanie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy też na bieżąco wszystkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży pracujesz, zaprojektujemy dla was poprawną i funkcjonalną stronę www, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad właściwej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki dkstrony Twoja firmowa strona www będzie miała świetną szansę na uzyskanie sukcesu w Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Cieszyn

Agencja internetowa dkstrony zdobyła zasobne doświadczenie dzięki wielu profesjonalnym realizacjom, których ukończyliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od kilku czynników, między innymi stopnia skomplikowania projektu a także innych istotnych elementów. Dokładną cenę strony wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Dużo pracy wkładamy w projekt strony www, biorąc pod uwagę również koncepcję kontrahenta, jak i charakter branży, w której funkcjonuje firma. Nasz projekt strony internetowej rozpoczynamy od wykonania nieodpłatnej wersji graficznej narysowanej w Adobe Photoshop. Poprawnie przemyślaną strukturę oraz konstrukcję elementów nawigacyjnych strony www kolejno poddajemy programowaniu we właściwej do potrzeb technologii AMP, czy też w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS z panelem WordPress, lub też jako wizytówkę bez systemu CMS. Każda ukończona przez nas witryna www spełnia zasady prawidłowej optymalizacji SEO niezbędnej dla algorytmu Google. Pozycjoner robiący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, by zapewnić jej pozycję na pierwszej stronie w wyszukiwarce. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć właściwie pracującą firmową witrynę za niewielkie pieniądze. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Cieszyn

Strona internetowa jest wizytówką Państwa firmy w sieci www. Grafika, artykuły i użyteczność strony internetowej ma duży wpływ na to, jak Twoja działalność postrzegana jest przez potencjalnych klientów. Użytkownicy chcą zmniejszyć czas poświęcony na podjęcie decyzji zakupowej do minimum. Jeśli Państwa oferta nie zostanie w odpowiedni sposób przedłożona, wówczas z wielkim prawdopodobieństwem kontrahent może zrezygnować już na początku z nawiązania współpracy. Jeśli nawiążesz z nami kontakt możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej strony oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu designu oraz unowocześnieniu jej konstrukcji tak aby lepiej spełniała swoją rolę, naprawa strony www, w sytuacji gdy strona internetowa uległa programistycznej awarii lub wymagana jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Czasem najlepszym wyjściem jest stworzenie od początku nowej witryny internetowej, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją w celu dokonywania bieżących uaktualnień strony. Obsługa stron internetowych usługa potrzebna dla prawidłowego funkcjonowania Twojej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu wyboru dobrej usługi tak, by wasza strona www przynosiła dla was jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Cieszyn

Strona internetowa to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy by pozyskiwała do siebie więcej odwiedzających w efekcie zwiększając procent kontaktów biznesowych, kontrahentów co przełoży się na przyrost transakcji i subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływa na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia i poprawnego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą wyświetlenia strony na wysokich miejscach w wyszukiwarce Google. Nie małe znaczenie ma dla nas lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania klientów z rynku lokalnego. W pierwszej kolejności wykonujemy rzetelny, zupełnie nieodpłatny audyt strony internetowej, aby wyłapać wszelkie wady oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają źle na pozycję i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy niepowtarzalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające właściwą ilość wyrazów i słów kluczowych niezbędnych dla wyszukiwarek Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz tylko raz, a otrzymujesz wartościowe treści które mają wielkie znaczenie dla SEO które stworzone są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkadziesiąt unikatowych, wartościowych dla wyszukiwarek treści.Strony www Cieszyn

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla Państwa profesjonalną wizytówkę firmowej strony w sieci. Dołożymy wiele starań, ażeby wasza firmowa strona www należycie wyróżniała się na tle konkurencji, zarówno od strony wizualnej, a także żeby spełniała wszelkie techniczne wymagania które wpływają na jej widoczność, sprawność i szybkość ładowania. Naszą dziedziną jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną to szereg szczegółowo sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, których efektem jest uwidocznienie Twojej firmowej strony www w sieci www. Tworzona przez nas każda strona www ma na celu w sposób prosty a także skuteczny wysłać przekaz, który z pewnością dotrze do odbiorcy na którym nam zależy wykorzystując do tego odpowiednie wyrazy a także frazy kluczowe. Nasz opracowany system sprawi iż Państwa strona internetowa w sposób szybki i naturalny pojawi się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwarki, po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Układ strony zaprojektowany jest w sposób przejrzysty bez używania zbytniej ilości grafiki co znacznie wpływa na jej szybkość pracy oraz czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Treści zawarte na stronie www są interesujące, w pełni przejrzyste i przybliżające intuicyjnie krok po kroku do sfinalizowania celu, jakim jest sprzedaż produktów lub usług. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego kontrahenta, dlatego też otwarci jesteśmy na Państwa konsultacje na każdym etapie projektowania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnym świecie skutecznie wykonana strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna a także posiadała właściwą konwersję, powinna bez wątpienia być systematycznie dostosowywana do zmieniających się trendów tworzenia stron www. Przestarzała witryna www może odstraszać klientów, a także generować dodatkowe koszty. Nasza usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy nowoczesny design, a także odpowiedni content marketing, który z pewnością przyniesie dla Państwa korzyści w postaci owocnej komunikacji z klientem. Na podstawie wykonanego przez dkstrony darmowego audytu strony www, wykonamy odpowiednie czynności modernizacyjne, mające na celu wyróżnienie Twojej działalności na tle konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu witryna www co pewien okres wymaga jej odświeżenia layoutu czy też pracy technicznej, bardzo ważną rzeczą jest również aktualizacja systemu edycji treści CMS i jej zainstalowanych rozszerzeń. Wpływają na to zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco uaktualnienia systemów CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony programistycznej. Oferujemy również usługę jaką jest obsługa stron internetowych która ma za zadanie bieżące prace odnośnie konieczności uaktualnień graficznych oraz programistycznych strony www. Warto już teraz zlecić nam obsługę strony internetowej, by mieć zapewnioną odpowiednią konwersję i dobrą pozycję w Google. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami! z pewnością Państwo i wasza strona internetowa na tym skorzystają!.


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga