Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Żory

Obszar usług: Żory.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www wypełniają wytyczne wyznaczane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im dobrą pozycję na tle konkurencji.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet mniejsze i większe biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na amen strategię funkcjonowanie wielu firm konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Poza tym, przy pomocy internetu, można przyciągnąć o sporo więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Zwiększenie widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą już stronę internetową tak, aby była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny, polegająca na samoczynnym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana strona www, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony internetowej, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, witryna www jest czytelna, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć klientów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrego produktu i fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, działalności konkurencyjnej oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do poprawy ilości kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żory

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje efektywne, responsywne i schludne witryny www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który trzeba poświęcić na jej ukończenie. Polecamy także skorzystać z formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde jedno zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta jesteśmy w stanie również zbudować witrynę www w wersji nieedytowalnej. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą indeksacji strony w wynikach Google i znacznym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, czytelny a zarazem użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żory

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na optymalnym poziomie widoczności i zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości i umiejętności, to z chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania strony www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny w pełni darmowy audyt Twojej strony www, a następnie możemy zaproponować najlepsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żory

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na czołowej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez dkstrony już na wstępnym etapie tworzenia strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Oferujemy również w 100% bezpłatny, dokładny audyt strony www istniejącej, umożliwiający zlokalizować wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. Kolejnie możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, tak by Twoja strona internetowa pracowała dobrze. Niemały nacisk kładziemy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na stronę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się tekstów, budujących extra zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www Żory

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Waszą działalność w odniesieniu do konkurencji i sprawi odniesienie lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od określenia celu jaki ma pełnić dana strona internetowa oraz rzeszy użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. Kolejnie określamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie www, tak by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają zalety estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny internetowej, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, żeby ich strony www wyróżniały się w pełni właściwym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już własną witrynę oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja witryna internetowa przestaje pracować dobrze, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kwalifikacje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać doskonale zrobioną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, by wszystko zawsze sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. Gdy zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, budowy i użyteczności. Niezwłocznie przeprowadzimy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga