Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Białobrzegi

Obszar usług: Białobrzegi, Promna, Radzanów, Stara Błotnica, Stromiec, Wyśmierzyce.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają zasady określane przez wyszukiwarkę internetową, co zapewnia im wysoką lokalizację w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił diametralnie pogląd na działania wielu firm konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa zdobyć o wiele więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Podniesienie aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i zyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji aktualną stronę internetową tak, aby była wizytówką biznesu w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu internetowego, polegająca na automatycznym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana strona www, powinien automatycznie zorientować się w jej budowie, oraz bez kłopotu odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu odpowiednie usprawnienie strony internetowej, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na określone frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, strona internetowa jest wyrazista, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby przyciągnąć klientów, potrzebujesz coś więcej niż jedynie dobrych produktów i fachowej obsługi klienta. Istotną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie celu z pewnością doprowadzi do przyrostu Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Białobrzegi

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy szybkie, responsywne i czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania usługi, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny strony www, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde zaczęte przez dkstrony zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do branży i specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy również zbudować stronę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona także przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem funkcjonalny serwis www dopasowany do tematyki Twojej działalności. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Białobrzegi

Wizytówka strony w internecie posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności a także zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy profesjonalny w pełni darmowy audyt Twojej strony www, i możemy zaproponować jak najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Białobrzegi

Optymalizacja SEO strony www jest niezwykle obowiązkowym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już w początkowym etapie projektowania strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Oferujemy także zupełnie bezpłatny, profesjonalny audyt strony www istniejącej, umożliwiający odszukać wszystkie błędy wpływające na jej złą indeksację w wyszukiwarce Google. Następnie możemy przejść do optymalnych rozwiązań, tak by wasza witryna działała idealnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu odmiennych artykułów, wspomagające dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zapytaj o szczegóły!Strony www Białobrzegi

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i przyczyni się do odniesienia lepszych pozycji w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana strona www oraz grupy kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie internetowej, by były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał precyzyjne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają zalety estetyczne strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane i oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz prawidłową optymalizację strony, co w każdym calu spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By nadążyć za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, ażeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Gdy masz do dyspozycji już swoją witryną www i zaczynasz stwierdzać, że Twoja witryna przestaje działać jak należy, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej oryginalnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, aby wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. W przypadku gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę pod kątem zmiany szaty graficznej, rozmieszczenia i użyteczności. Ekspresowo zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując docelowo kompleksową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


Zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga