Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Rybnik

Obszar usług: Rybnik, Czerwionka-Leszczyny, Gaszowice, Jejkowice, Lyski, Świerklany.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe i nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była stale aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się bez zarzutu na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce ponieważ są projektowane fachowo i zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksacji Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas strona jest w każdym aspekcie dostosowana do obszaru branży i grupy finalnej, dla której jest programowana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Rybnik

Nasza agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości strony. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo czynników. Podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego obliczenia wartości stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, spełniają w pełni zasady poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce istotną z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Solidnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy także bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie nowe profity w postaci: wyświetleń, pozyskaniu nowych kontrahentów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Rybnik

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wgłębić się gdzie jest przyczyna problemu. W zakres naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić portal od podstaw oszczędzając czas i środki pieniężne. Wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle bywa jednak tak, że nasza strona www po prostu się postarzała i potrzeba jej nowej odsłony, dlatego również wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryny może okazać się niekorzystna. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www ważna jest też obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej użytkowość i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Rybnik

Filarem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już we wczesnym etapie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości późniejszych wydatków. Często kontrahenci zgłaszają się z problemami słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby podciągnąć jej efektywność i pozycję w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z decydujących aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Rybnik

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny www należy szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem witryny, a wygodą użytkowania. Klienci, a także wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy do tego zwracają uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji www, lecz i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w wypadku gdy masz wrażenie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł idealny czas, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwarek. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Często potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę (bądź strony) w sieci i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Z reguły regularnie zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga