Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Stęszew

Obszar usług: Stęszew - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Oferujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi klienci otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza oferta była nieustannie aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie efektywnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność portalu omawiana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do kolejnego etapu pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google ponieważ są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu projektu do indeksacji Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda ukończona przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do zakresu branży oraz grupy końcowej, pod jaką jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To owocna mieszanka wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Stęszew

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Te najistotniejsze z nich wymienione są w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej szczegółowego wyliczenia wartości wykonania strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni wymagania zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Dobrze stworzona i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a następnie kodujemy w dobranej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy też bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu projektu otrzymujesz od nas mocny, lekki, atrakcyjny i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa spodziewane korzyści w postaci: większej liczby odsłon, przyciągnięciu więcej klientów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Stęszew

Czy dysponujesz już swoją stronę www, odnośnie której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy rozpoznać gdzie jest przyczyna takiej sytuacji. W zakres naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Czasami znacznie lepiej wykonać witrynę od nowa przyoszczędzając czas i fundusze. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego również proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja stron www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy www istotna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Stęszew

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich tworzenia, aby uniknąć w przyszłości powtórnych środków pieniężnych. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemami słabej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się zmienić aby uefektywnić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy oczywiście bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z najistotniejszych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem strategicznych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Stęszew

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony internetowej warto przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a używalnością. Klienci, ale również sami projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotu z określeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy co więcej przywiązują uwagę na solidność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych usług. Jeśli odnosisz odczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł najlepszy okres, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wyszukiwarkach. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przejść do działania. Często bywa tak że potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też czasem wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej kondycję ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga