Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lębork

Obszar usług: Lębork, Łeba, Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym horyzoncie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady nakładane przez wyszukiwarkę Google, co zapewnia im dobrą lokalizację w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Notabene, w sieci internetowej, można szybciej pozyskać o sporo więcej klientów naszych towarów a także usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych kontrahentów. Stworzymy od początku, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę internetową tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu już teraz!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana witryna, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez trudu odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu takie uskutecznienie witryny, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy i słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, witryna www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zdobyć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lębork

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje szybkie, mobilne oraz schludne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru rozbudowania projektu, co ma wpływ na ilość, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Prosimy także skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde jedno zadanie poprzedza dostosowany do danej branży i specyfiki branży, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny w dalszej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy także zakodować stronę www w wersji systemu CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarce Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, czytelny a także funkcjonalny serwis www odpowiednio dopasowany do branży Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lębork

Strona www ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych zainteresowanych danymi usługami. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, by zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Ci takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy solidny w pełni darmowy audyt Państwa strony internetowej, a kolejnie zaproponujemy korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lębork

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już w początkowym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Wykonujemy również całkowicie darmowy, solidny audyt strony www która już funkcjonuje, ułatwiający odszukać wszystkie nieprawidłowości które wpływają na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. W następnej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, tak by wasza strona www pracowała skutecznie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na stronę internetową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów Google. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!



Strony www Lębork

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz przyczyni się do sukcesu w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana witryna www i grupy odbiorców, do których chcemy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie materiały powinne znajdować się na stronie, by były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał precyzyjne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą wartość portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz należytą optymalizację strony, co całkiem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za wciąż rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, żeby ich strony www były w pełni funkcjonującym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy masz już własną stronę www i zaczynasz spostrzegać, iż Twoja witryna przestaje funkcjonować właściwie, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę strony i doradzimy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową witrynę www. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko non stop sprawnie działało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w zupełności dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. W przypadku gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę odnośnie do zmiany oprawy graficznej, budowy i właściwości. Błyskawicznie wykonamy różne naprawy, gwarantując finalnie kompleksową optymalizację strony www. Skontaktuj się z nami!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga