Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Żywiec

Obszar usług: Żywiec, Czernichów, Gilowice, Jeleśnia, Koszarawa, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Milówka, Radziechowy-Wieprz, Rajcza, Ślemień, Świnna, Ujsoły, Węgierska Górka.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy solidne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza usługa była systematycznie dopracowywana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli witryna po ukończeniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po skończeniu usługi do indeksu Google na podstawie mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalizacji działalności i grupy końcowej, dla jakiej jest tworzona. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To owocna kompozycja wiedzy, z którą chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Żywiec

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny i jakości wizytówki stron www. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od masy czynników. Najważniejsze z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą zasadniczo ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Prawidłowo zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy też bez wersji z edycją treści. Po skończeniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa dodatkowe korzyści pod postacią: większej liczby wyświetleń, przyciągnięciu kolejnych partnerów biznesowych oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Żywiec

Czy masz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych efektów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy ustalić gdzie jest przyczyna tego stanu rzeczy. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie znacznie prościej wykonać witrynę od podstaw zachowując czas i środki. Prawie wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, iż nasza witryna najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego również proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja stron www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej sprawność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Żywiec

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zatroszczy się o to już w początkowym etapie jej tworzenia, aby zapobiec na przyszłość następnych środków. Bardzo często klienci zgłaszają się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją witryny www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby poprawić jej efektywność oraz widoczność w Google. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem głównych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda użycia tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się tekstu. Zapytaj o szczegóły!Strony www Żywiec

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytecznością. Kontrahenci, a ponadto sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej strony. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci ponadto skupiają się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i odpowiedniej optymalizacji witryny, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc gdy odnosisz wrażenie, że Państwa strona nie działa prawidłowo, to nadszedł stosowny moment, by skorzystać z naszych usług. Dokonamy bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach wyszukiwania Google. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji przedsięwziąć działania. Czasem konieczny jest generalny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, zdjęć czy treści. Rozsądnie jest też czasem okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga