Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Iława

Obszar usług: Iława, Lubawa, Kisielice, Susz, Zalewo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które pozyskają dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była systematycznie aktualizowana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, w jakiej branży działacie lub jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu struktury strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się idealnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po wgraniu na serwer przygotowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są projektowane poprawnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas praca jest w każdym aspekcie przystosowana do gałęzi biznesu oraz grupy docelowej, dla której jest przygotowywana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To owocna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcielibyśmy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Iława

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości wizytówki stron www. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego warto skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego oszacowania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni zasady odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie ważną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Sumiennie stworzona i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy także bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe profity w postaci: wyświetleń, przyciągnięciu więcej partnerów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Iława

Czy użytkujesz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wziąć pod lupę gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W zakres naszej oferty wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Czasami o wiele prościej zaprojektować witrynę od nowa oszczędzając czas i fundusze. Wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryny może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny ważna jest również obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej sprawność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Iława

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już na wczesnym etapie jej projektowania, aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych środków. Często klienci kontaktują się z problemami zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania witryny www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co należy uczynić aby polepszyć jej kondycję oraz widoczność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zasadniczych wyrazów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Sprawdź to!Strony www Iława

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia witryny warto przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej stroną wizualną, a wygodą użytkowania. Klienci, a również projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto zwracają uwagę na poprawności wykonania od strony programistycznej, aby dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony www, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w wypadku gdy masz odczucie, że Państwa strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dogodny czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Czasem potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, zdjęć czy treści. Skutecznie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga