Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Międzyrzecz

Obszar usług: Międzyrzecz, Bledzew, Przytoczna, Pszczew, Skwierzyna, Trzciel.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym zasięgu. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im wysoką lokalizację wśród konkurencji.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i większe firmy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie metody działania wielu przedsiębiorstw konkurujących o pozyskanie potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, za pomocą internetu, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Już dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej działalności. Wzrost aktywności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy aktualną stronę tak, by była wizytówką Twojej firmy w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania witryny, polegająca na samoistnym ułożeniu struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien w szybkim czasie rozpoznać się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu takie przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na poszczególne frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich modyfikacji, strona internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurencji oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Międzyrzecz

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne oraz czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Sugerujemy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie, by oszacować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zlecenie poprzedza dostosowany do branży i charakteru działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w dalszej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta możemy także zaprogramować stronę w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, czytelny a również funkcjonalny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Międzyrzecz

Strona www ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby powiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na najwyższym poziomie widoczności a także zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny www, modułów lub zapewnienie optymalnej mobilności. Istotne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu systemu WordPress. W skomplikowanych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Międzyrzecz

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo ważnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już we wczesnym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w sieci. Oferujemy także zupełnie bezpłatny, dokładny audyt strony www działającej, umożliwiający wybadać wszystkie błędy wpływające na jej słabą indeksację w Google. W dalszej kolejności możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak aby Twoja strona www pracowała idealnie. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa tekst na stronę internetową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Nie zapomnij! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różnorakich treści, wspomagające extra zaplecze pozycjonerskie. Napisz do nas!Strony www Międzyrzecz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie wykonana strona www wyróżni Państwa działalność w odniesieniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana strona www oraz rzeszy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, tak aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał konkretne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia oraz galerie wzmacniają walory estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Stawiamy na prostotę oraz odpowiednią optymalizację strony internetowej, co w zupełności spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nadążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zatroszczyć się, aby ich strony www wyróżniały się w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona www przestaje działać dobrze, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie nowego i świeżego wyglądu, dopasowanego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony internetowej oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową witrynę internetową. Ważna jest też profesjonalna obsługa, aby wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, doskonale dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Kiedy zdarzy się taka potrzeba, to odświeżymy stronę pod kątem zmiany szaty wizualnej, całokształtu i użyteczności. Na bieżąco wykonamy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga