Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Ostrołęka

Obszar usług: Ostrołęka, Baranowo, Czarnia, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Myszyniec, Olszewo-Borki, Rzekuń, Troszyn.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne nakładane przez wyszukiwarki internetowe, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Notabene, za pomocą działalności w sieci, można przyciągnąć o wiele więcej klientów naszych towarów oraz usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Podniesienie aktywności w internecie pozwoli Ci osiągnąć dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy dotychczasową stronę tak, aby była wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. Nasze strony internetowe tworzone są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia stron www, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje oddana dana witryna www, powinien naturalnie spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszych kłopotów odczytać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja witryn, mająca na celu specjalistyczne przygotowanie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, strona www jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać kontrahentów, niezbędnie potrzeba Tobie czegoś więcej niż jedynie dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do wzrostu kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ostrołęka

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje efektywne, responsywne i czytelne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www zależny jest od miary rozbudowania projektu, co wpływa na ilość, czasu potrzebnego na jej wykonanie. Zachęcamy również skorzystać z formularza wyceny projektu, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby oszacować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde nasze jedno zadanie poprzedza dostosowany do branży oraz charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny witryny www kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta możemy również zaprogramować stronę internetową w wersji systemu edycji treści. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wynikach Google i ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, schludny i praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do branży Twojej firmy. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ostrołęka

Wizytówka strony w sieci ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ostrołęka

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle istotnym procesem, wpływającym na uzyskanie widoczności na czołowej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już we wczesnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy również w 100% bezpłatny, dobry audyt strony www istniejącej, umożliwiający odszukać wszelakie niepoprawności które wpływają na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, by Państwa witryna pracowała dobrze. Spory nacisk nakładamy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie artykuł na stronę www jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych treści, budujących poprawne zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Ostrołęka

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie utworzona strona www wyróżni Waszą firmę w porównaniu do konkurencji oraz wpłynie na odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana witryna i grona klientów, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, tak aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają walory estetyczne strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Struktura i koloryzacja zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i należytą optymalizację strony internetowej, co całkiem spełnia wszystkie wytyczne algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, żeby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już własną witryną www i zaczynasz stwierdzać, że Twoja strona przestaje działać należycie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, dopasowanego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny i podpowiemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, iż nie wystarczy mieć doskonale zrobioną firmową witrynę www. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odświeżymy stronę www odnośnie do zmiany oprawy graficznej, budowy i użyteczności. Błyskawicznie zrealizujemy różne naprawy, zapewniając docelowo kompleksową modernizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga