Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Rzeszów

Obszar usług: Rzeszów, Dynów, Sokołów Małopolski, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn, Błażowa, Boguchwała, Chmielnik, Głogów Małopolski, Hyżne, Kamień, Krasne, Lubenia.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet należy wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi nabywcy otrzymywali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to aby nasza oferta była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Usługi jakie wam proponujemy to projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze życzenia – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na ułożeniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony www pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po ukończeniu przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane zaraz po wykonaniu usługi do indeksu Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas witryna jest w każdym aspekcie dostosowana do specjalizacji branży oraz grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami sekretów. To efektywna kombinacja wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Rzeszów

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości strony. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo czynników. Najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w formie pytań w naszym formularzu wyceny, z którego warto skorzystać w celu prostszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które tworzymy, spełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie ważną z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Dobrze stworzona i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy też bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nieszablonowy serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych partnerów biznesowych oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Rzeszów

Czy masz już swą stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się wskazać gdzie leży powód takiej sytuacji. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie lepiej zrobić portal www od zera oszczędzając czas oraz środki pieniężne. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, iż nasza www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja strony może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy portalu www ważna jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony w celu omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Rzeszów

Warunkiem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w początkowym etapie ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość niepotrzebnych kosztów. Często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należy uczynić aby polepszyć jej efektywność i widzialność w Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Kolejnym, a jednocześnie jednym z najistotniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych słów kluczowych. Tworzymy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Rzeszów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony internetowej warto w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej stroną wizualną, a użytecznością. Klienci, ale również sami projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotu z ustaleniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego zwracają uwagę na drobiazgowości wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej i prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych usług. A więc kiedy odnosisz przeczucie, że Twoja witryna www nie działa właściwie, to przyszedł dobry okres, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zacząć działania. Nierzadko jednak konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły systematycznie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, towarów, zdjęć czy treści. Dobrze jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga