Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Gostyń

Obszar usług: Gostyń, Borek Wielkopolski, Krobia, Pępowo, Piaski, Pogorzela, Poniec.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm oraz osób indywidualnych. Skrupulatność wykonania i prędkość działania to nasze atuty, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO zapewniamy skuteczną obecność firmy w wyszukiwarce oraz podniesienie skuteczności sprzedażowych.


Handel elektroniczny to mająca wiele atutów, nowa jakość w funkcjonowaniu działalności, do której dołącza coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu uzyskujemy prawie wszędzie za pomocą mobilnych urządzeń internetowych. Dojściem do sukcesu dla szerokiej rzeszy firm jest w obecnym świecie widzialność w sieci www, uchylając przed nimi ogrom możliwości wejścia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Dopilnuj tego, by Państwa firmowa strona internetowa znalazła się na dobrej pozycji w wyszukiwarce. Dkstrony zrobi to dla Ciebie.


Wypracowanie obecności firmy w internecie to proces, wymagający specjalnego przygotowania ale również wiedzy odnośnie wykorzystania aktualnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie najnowszych technologii jak i trendów, a także uwzględniając potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Nasze strony internetowe są w 100% responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do rozdzielczości ekranu każdego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem (CMS), w bardzo prosty sposób pozwoli na wykonywanie zmian m.in. oferty na stronie www.


Nowoczesne portale internetowe, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego projektowania, polegająca na automatycznym dostosowywaniu się układu witryny do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Ma to wpływ m.in. na lepszą indeksację w wyszukiwarkach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja witryny sprawia, że użytkownik od razu uzyska wszystkie potrzebne mu informacje. Witryna www posiada wbudowany system CMS Wordpress do prostej samodzielnej edycji artykułów oraz galerii na stronie.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu oraz struktury portalu internetowego tak, aby jej treść w sposób czytelny i szczegółowy dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Projektując strony internetowe dla naszych klientów, konstruujemy prawidłowy pod względem SEO kod oraz zwracamy uwagę na to, aby były one wypełnione dobrej jakości treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Ocena rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają bardzo duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania oraz tworzenia witryny internetowej. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej działasz branży, stworzymy dla was idealną stronę, w pełni stosując się do zasad właściwej optymalizacji SEO jak i również nienagannego designu. Dzięki naszej agencji internetowej Twoja firmowa strona www będzie miała doskonałą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gostyń

Nasze agencja internetowa zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu ukończonym projektom, których wykonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od kilku czynników, ten najważniejszy to bez wątpienia stopień skomplikowania danego projektu. Precyzyjną cenę strony www wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam mnóstwo czasu, mamy na uwadze pomysły naszych zleceniodawców, jak i również właściwości branży, w której działa firma. Projekt strony internetowej tworzymy za pomocą programu Adobe Photoshop który jest oczywiście całkowicie bezpłatny. Dobrze przemyślaną strukturę i konstrukcję elementów nawigacyjnych strony www następnie poddajemy kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, bądź w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji CMS. Wszystkie ukończone witryny zaprogramowane są w zgodzie z wymaganymi zasadami prawidłowej optymalizacji SEO a także zgodne z W3C. Pozycjoner wykonujący audyt strony www niewiele musi robić, aby zdobyć jej dobrą pozycję na pierwszych wynikach w wyszukiwarce. Zapraszamy do kontaktu już dziś, a przekonasz się że solidna, dobrze zaprojektowana strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gostyń

Strona www jest wizytówką Twojej firmy w internecie. Design, treści i użyteczność strony www wpływa na to, jak wasza działalność postrzegana jest przez klientów. Poświęcony do minimum czas na decyzję kupna przez użytkownika jest bardzo ważny. Jeśli wasza oferta nie zostanie odpowiednio zaprezentowana, wówczas mogą zrezygnować już na starcie oraz w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zdobędziesz wyczekiwanego celu. Zadzwoń do nas, a dokonamy rzetelnej oceny technicznej i wizualnej Twojej witryny oraz przedstawimy dopasowaną usługę, jak: modernizacja strony www która polega na ulepszeniu oraz unowocześnieniu jej wyglądu oraz funkcjonalności celem podwyższenia jej wartości, naprawa strony www, gdy strona www została zaatakowana przez hakera, uległa awarii w wyniku błędów programistycznych a także jeśli konieczne są aktualizacje wtyczek w CMS. Naprawa jak i modernizacja nie zawsze ma sens, czasami lepiej utworzyć ją od początku, administracja strony www czyli stała współpraca z naszym zespołem odnośnie dokonywania bieżących uaktualnień na stronie www. Obsługa stron internetowych jest niezbędna dla normalnego funkcjonowania firmowych witryn. Skontaktuj się z nami a zaproponujemy dla Ciebie korzystne rozwiązanie tak, aby Twoja witryna przyciągała oraz zatrzymywała jak najwięcej klientów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gostyń

Każdy posiadacz firmowej strony internetowej oczekuje, by jego witryna była owocna, zachęcała oraz przyciągała do siebie użytkowników, co rzutowałoby na większą ilość nowych kontaktów biznesowych, skutkującym podwyższeniem transakcji oraz subskrypcji. Nie zawsze jest taki efekt. Wpływ na to ma wiele czynników, a także umiejętność ich użycia i prawidłowego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony www na dobrych miejscach wyszukiwania w Google. Dodatkowo kładziemy nacisk na lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej pod kątem wyszukiwania klientów z danego miasta czy regionu. Na pierwszym miejscu wykonujemy dogłębny, całkowicie nieodpłatny audyt strony internetowej, by znaleźć wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na pozycję i konwersję w Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy niepowtarzalne, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie, zawierające odpowiednią ilość wyrazów i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz niezbędne artykuły które mają wielkie znaczenie dla Google które napisane są przy pomocy odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymujesz wiele unikatowych, niezbędnych dla wyszukiwarki Google treści. Napisz do nas już dziś, a my zaoferujemy Ci nasze usługi SEO, by poprawić ruch na Twojej stronie www oraz zadbać o przychody ze sprzedaży.Strony www Gostyń

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w budowie efektywnego wizerunku Państwa firmy w sieci www. Postaramy się ażeby wasza firmowa strona internetowa pozytywnie wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno pod względem technicznym jak i jej wyglądu, dbamy szczególnie o odpowiednią optymalizację strony internetowej która wpłynie na szybkość oraz widoczność w sieci www. Projektowanie stron internetowych w których się specjalizujemy poprzedzone jest mnóstwem skrupulatnie sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, mających na celu wyeksponować Twoją działalność w sieci internetowej. Tworzona przez nas każda strona internetowa ma na celu w sposób prosty a także skuteczny wysłać przekaz, który dotrze do odbiorcy docelowego wykorzystując do tego opracowane słowa a także frazy kluczowe. Nasz wypracowany system sprawi iż wasza strona www w szybki sposób oraz naturalny pojawi się na dobrych pozycjach w wynikach wyszukiwarek internetowych, po wpisaniu przez użytkownika poszukiwanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Wygląd strony www jest wypełniony zbilansowaną treścią, oraz nie jest przeciążony niepotrzebnymi ozdobnikami i grafikami, co zapewnia jej odpowiednią szybkość ładowania oraz czytelność odbioru. Atrakcyjne treści zawarte na stronie internetowej są w pełni przejrzyste których celem jest w sposób prosty dotarcie do ważnych informacji, produktów i usług w celu zwiększenia zysków oraz użytkowników witryny. Duży nacisk kładziemy na pełną satysfakcję i zadowolenie naszego klienta, dlatego też otwarci jesteśmy na wasze konsultacje na każdym etapie tworzenia strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W obecnych czasach prawidłowo wykonana strona internetowa to najlepsze narzędzie marketingowe na rynku. Branża IT w szczególności tworzenie stron www to nieustannie zmieniające się trendy i technologie ich wykonywania. A więc aby strona internetowa wypełniała zadanie czyli przyciągała zadowalającej ilości odwiedzin i konwersji powinna być na bieżąco administrowana. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko odstraszać interesantów ale także źle wpłynąć na jej pozycję w sieci. Udostępniona przez dkstrony usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, pomoże Twojej stronie www uzyskać interesujący design, odpowiednią komunikację z kontrahentem oraz skuteczny content marketing. Wykonamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonujemy modernizację strony internetowej, ma ona na celu odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Funkcjonująca już od jakiegoś czasu witryna co pewien czas wymaga jej uaktualnienia grafiki lub też programistycznej, ważną rzeczą jest także aktualizacja systemu edycji treści CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Wpływają na to zmieniające się trendy graficzne, pojawiające się na bieżąco uaktualnienia systemów edycji treści CMS oraz po prostu wynikające błędy od strony kodu. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres działań graficznych, a także programistycznych. Warto już teraz zlecić nam prowadzenie witryny www, aby mieć pewność poprawnej pracy strony i wysoką pozycję w wyszukiwarce. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! z pewnością Ty oraz Twoja strona www na tym skorzystają!.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga