Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Włocławek

Obszar usług: Włocławek, Kowal, Baruchowo, Boniewo, Brześć Kujawski, Chodecz, Fabianki, Izbica Kujawska, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec, Choceń.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony www, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony www polegająca na zaprogramowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w wyszukiwarce Google gdyż są projektowane solidnie oraz zgłaszane tuż po skończeniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym aspekcie przystosowana do obszaru biznesu oraz grupy końcowej, dla której jest programowana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z którą możemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Włocławek

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem ceny i jakości portale. Niewątpliwym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Najistotniejsze z nich wymienione są w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu efektywniejszego i bardziej szczegółowego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych. Porządnie wykonana i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy też bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane profity w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu kolejnych kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Włocławek

Czy posiadasz już własną stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy wgłębić się gdzie leży powód niepowodzenia. W skład naszej oferty wchodzi również taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować witrynę od początku przyoszczędzając czas i pieniądze. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, że nasza witryna www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn www może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej wydajność i konkurencyjność. Koniecznie namawiamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Włocławek

Warunkiem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zadbać o to już z początku ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości powtórnych nakładów pieniężnych. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej kondycję i widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, i jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych słów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Włocławek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony warto w szczególności wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, a również wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów priorytetową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć problemu z określeniem o czym jest strona www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy poza tym przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz odpowiedniej optymalizacji witryny www, ale również i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych możliwości. Więc jeżeli odnosisz przeczucie, że Wasza strona nie działa właściwie, to przyszedł odpowiedni czas, by się z nami skontaktować. Dokonamy darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wyszukiwarkach. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was przystąpić do działania. Często jednak konieczna jest modernizacja, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły okresowo zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga