Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Wołów

Obszar usług: Wołów, Wińsko, Brzeg Dolny.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www wypełniają wymagania nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i średnie przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił kompletnie pogląd na działania wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Notabene, dzięki internetowi, można szybciej zdobyć o wiele więcej klientów naszych produktów lub usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o Twojej firmie. Podniesienie widoczności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę tak, aby była wizytówką Twojej działalności w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet lub telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia stron internetowych, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się elementów strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana strona www, powinien szybko spostrzec się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszego kłopotu odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie portalu, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki w wyszukiwarce na określone frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich usprawnień, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć klientów, potrzeba Tobie coś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Wołów

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne oraz czytelne strony wizytówki. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania zlecenia, co wpływa na ilość, czasu który trzeba poświęcić do jej ukończenia. Polecamy także skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie, by oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie również zbudować witrynę w wersji bez edycji treści. Gwarantowana również przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Na koniec otrzymujesz profesjonalny, estetyczny a również praktyczny serwis www dopasowany do zakresu Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Wołów

Strona internetowa posiada wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy rzetelny w pełni darmowy audyt waszej witryny www, oraz zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Wołów

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezmiernie istotnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, stosowanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Wykonujemy także całkowicie darmowy, profesjonalny audyt strony www która już istnieje, umożliwiający odnaleźć wszelakie niepoprawności mające wpływ na jej złą indeksację w wyszukiwarkach. Następnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, by wasza witryna www działała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na bloga jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich treści, wspomagające extra zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Wołów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie stworzona strona www wyróżni Państwa firmę względem konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia sukcesu w sieci. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana strona i rzeszy klientów, do których oczekujemy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie treści powinny znaleźć się na stronie internetowej, tak by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne strony, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz kolorystyka gwarantują miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie zoptymalizowane i nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz należytą optymalizację strony, co w każdym calu spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, żeby ich strony internetowe były w pełni niezawodnym narzędziem marketingowym. Od kiedy posiadasz już własną stronę internetową i zaczynasz uświadamiać sobie, że Twoja witryna przestaje funkcjonować zadowalająco, to warto zdecydować się na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy strony i podpowiemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne rozumiesz, iż nie wystarczy mieć doskonale stworzoną firmową witrynę www. Ważna jest też fachowa obsługa, aby wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. W przypadku gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, rozmieszczenia i użyteczności. Błyskawicznie wykonamy wszelkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga