Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Nowe Miasto Lubawskie

Obszar usług: Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc oferujemy wartościowe tworzenie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza propozycja była stale udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia strony www polegająca na ułożeniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już na wczesnym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po przekazaniu dostosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce Google ponieważ są wdrażane poprawnie i zgłaszane zaraz po uruchomieniu portalu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dostosowana do sektora biznesu i grupy docelowej, dla jakiej jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami tajemnic. To owocna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Nowe Miasto Lubawskie

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości serwisy. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu aspektów. Najistotniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu szybszego oraz bardziej doprecyzowanego wyliczenia kosztu wykonania strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szalenie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Poprawnie zakodowana i zoptymalizowana strona ma spore znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to programujemy też bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: większych wyświetleń, sprowadzeniu dodatkowych klientów oraz zleceń. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Nowe Miasto Lubawskie

Czy masz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy określić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze jest opłacalna. Niejednokrotnie znacznie prościej zaprojektować portal www od zera przyoszczędzając czas oraz finanse. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Częstokroć bywa jednak tak, iż nasza strona zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego też świadczymy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryny www może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy strony ważna jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Nowe Miasto Lubawskie

Warunkiem efektu widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zadbać o to już w początkowej fazie ich projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości późniejszych środków pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemami słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania strony www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co trzeba uczynić aby udoskonalić jej efektywność oraz widoczność w Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z podstawowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty i artykuły z wykorzystaniem ważnych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Nowe Miasto Lubawskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia witryny www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem strony, a użytecznością. Kontrahenci, a także sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów kluczową rzeczą jest skupienie się na oprawie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie, nie powinien mieć problemów z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto przywiązują uwagę na solidność wykonania od strony programistycznej, aby dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji witryny www, ale także i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc w przypadku gdy masz wrażenie, że Twoja witryna nie działa właściwie, to nadszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla Państwa nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wyszukiwarkach. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przejść do działania. Często konieczna jest kompletna modernizacja, innym razem już mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły systematycznie zachodzi potrzeba, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy tekstu. Skutecznie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także zrobić kopię witryny. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez nas usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga