Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lubań

Obszar usług: Lubań, Świeradów-Zdrój, Leśna, Olszyna, Platerówka, Siekierczyn.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www wypełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im wysoką pozycję w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie strategię funkcjonowanie wielu działalności konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, dzięki internetowi, można zdobyć o wiele więcej odbiorców naszych towarów oraz usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w internecie pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę www tak, by była wizytówką biznesu w sieci. Nasze strony internetowe powstają w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zapraszamy do kontaktu już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony internetowej, polegająca na samoczynnym ułożeniu elementów strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona internetowa, powinien w szybkim czasie spostrzec się w jej schemacie, oraz bez najmniejszych kłopotów odczytać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron internetowych, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na określone frazy i słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać klientów, potrzeba Ci coś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, dzięki której rozleklamujesz efektywnie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do przyrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lubań

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje szybkie, responsywne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu skomplikowania zlecenia, i co się z tym wiąże, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Polecamy również skorzystać z naszego formularza wyceny projektu www, który dostępny jest na naszej stronie www, aby oszacować expresowo, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dostosowany do branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, bądź w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta możemy także zbudować witrynę w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona również przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest fundamentem indeksacji strony w Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, estetyczny a również praktyczny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lubań

Wizytówka strony www posiada duże znaczenie dla wizerunku działalności, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności i zapewnić im sprawną pracę, konieczna jest ich systematyczna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy uczciwy darmowy audyt Twojej strony internetowej, oraz możemy zaproponować najbardziej optymalne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lubań

Optymalizacja SEO strony firmowej jest Niezmiernie istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw działań, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w internecie. Proponujemy również w 100% darmowy, dokładny audyt strony www już istniejącej, ułatwiający zlokalizować wszelakie nieprawidłowości mające wpływ na jej niską indeksację w wynikach Google. W następnej kolejności przystępujemy do właściwych rozwiązań, tak aby Twoja strona www działała skutecznie. Niemały nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was tekst na stronę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, poczym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych treści, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Lubań

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Należycie utworzona strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji oraz doprowadzi do odniesienia powodzenia w Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona oraz grupy użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie www, aby były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał klarowne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają atrakcyjność witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Stworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji i nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny www, co całkiem spełnia kompleksowo wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za bezustannie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, by ich strony www były w pełni działającym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już własną witrynę internetową i zaczynasz zauważać, że Twoja strona internetowa przestaje pracować należycie, to warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej oraz podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć świetnie zrobioną firmową witrynę www. Ważna jest też fachowa obsługa, by wszystko wciąż sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez końca będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www odnośnie do zmiany oprawy graficznej, całokształtu i łatwości w użyciu. Na bieżąco przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga