Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Zambrów

Obszar usług: Zambrów, Kołaki Kościelne, Rutki, Szumowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką widocznością w Google. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc przedstawiamy nowoczesne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza usługa była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej udoskonalaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony dogadywana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się expressowo w Google z uwagi na fakt iż są projektowane poprawnie i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksacji Google na podstawie mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas witryna jest w każdym calu dostosowana do specjalizacji działalności oraz grupy docelowej, dla jakiej jest programowana. Znakomicie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kombinacja wiedzy, z którą możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Zambrów

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów i jakości strony www. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich wypisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu szybszego i bardziej precyzyjnego podania ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni zasady wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą bardzo istotną z punktu widzenia Google. Poprawnie stworzona i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a następnie programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy również bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu większej ilości kontrahentów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Zambrów

Czy użytkujesz już własną stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wziąć pod lupę gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W obszar naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie lepiej zaprojektować stronę www od początku zaoszczędzając czas i finanse. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Często jest jednak tak, iż nasza strona www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja portalu www może okazać się niekorzystna. Zachęcamy więc do kontaktu z dkstrony.pl w celu omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny www istotna jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej wydajność i konkurencyjność. Niezwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Zambrów

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto zatroszczy się o to już we wczesnej fazie ich tworzenia, aby zapobiec na przyszłość następnych wydatków. Często kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby polepszyć jej kondycję i widzialność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Dalszym, a zarazem jednym z ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system użycia tego samego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www Zambrów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu strony warto szczególnie wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej stroną graficzną, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, a także wykonawcy, bardzo różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z określeniem czego dotyczy witryna www, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy ponadto przywiązują uwagę na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji www, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeżeli odnosisz odczucie, że Państwa witryna www nie działa właściwie, to nadszedł zasadny moment, by skorzystać z naszej usługi. Dokonamy dla Państwa bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w Google. Proponujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zacząć działania. Czasem potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już własną witrynę (bądź witryny) w sieci ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego ciągle zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Stosownie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Tak więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga