Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Mosina

Obszar usług: Mosina - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych rozwiązań, które zdobędą dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich dłoni produkt lepszy od innych, więc oferujemy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza usługa była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności lub jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony www polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się prawidłowo na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po wgraniu na serwer przystosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w wyszukiwarce ponieważ są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas witryna jest we wszelkim calu dobrana do specjalności biznesu i grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mosina

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od bardzo wielu aspektów. Najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego należałoby skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego obliczenia kosztu stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni założenia zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezwykle istotną pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Starannie zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to wykonujemy też bez wersji z edycją treści. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu większej ilości klientów oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mosina

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy rozpoznać gdzie jest powód niepowodzenia. W zakres naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele lepiej zrobić witrynę www od początku oszczędzając czas i finanse. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle jest jednak tak, iż nasza strona się po prostu zestarzała i potrzebuje odnowienia, dlatego również oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryny www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony znacząca jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z nami celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mosina

Podstawą efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest zadbać o to już w początkowej fazie jej tworzenia, aby zapobiec na przyszłość późniejszych środków pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemami mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby uefektywnić jej kondycję i widzialność w wynikach Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych głównych wyrazów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Mosina

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie projektowania strony www warto szczególnie zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem, a wygodą użytkowania. Klienci, ale również wykonawcy, różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów ważną sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym strony. Odwiedzający, który znajdzie się na www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z usług. Twórcy co więcej koncentrują się na rzetelność wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji witryny, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby projektowane przez nas strony były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. Jeśli masz odczucie, że Państwa witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł zasadny czas, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony w Google. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez was wziąć się do działania. Niejednokrotnie jednak potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi konieczność, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga