Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Łódź

Obszar usług: Łódź, Tuszyn, Rzgów, Nowosolna, Koluszki, Brójce, Andrespol.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy solidne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc przedstawiamy profesjonalne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza oferta była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, jaki jest wasz zakres działalności i jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie efektywnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu internetowego polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wczytywała się bez zarzutu na każdym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu ustalana jest już na wczesnym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod portalu pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli strona po wgraniu na serwer dostosowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się szybko w Google gdyż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po skończeniu portalu do indeksu Google na podstawie mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna jest w każdym aspekcie dobrana do tematyki biznesu oraz grupy finalnej, pod jaką jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami tajemnic. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łódź

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem ceny i jakości wizytówki stron. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa czynników. Te najważniejsze z nich wyszczególniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania wartości stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą szczególnie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Umiejętnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to kreujemy także bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe korzyści w postaci: większej liczby odsłon, sprowadzeniu więcej klientów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łódź

Czy posiadasz już swoją stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a design nie spełnia oczekiwanych efektów? Skontaktuj się z naszą agencją, a postaramy się dojść gdzie leży powód problemu. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze ma sens. Niejednokrotnie o wiele prościej wykonać portal www od podstaw zachowując czas oraz fundusze. Wszystko zależy od jej wykonania i stanu technicznego. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza www po prostu się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego dodatkowo wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryn może okazać się nieopłacalna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny ważna jest także obsługa stron internetowych. Można rozważyć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łódź

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już na wczesnym etapie jej tworzenia, tak aby uniknąć w przyszłości kolejnych środków pieniężnych. Niejednokrotnie klienci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co powinno się uczynić aby ulepszyć jej kondycję oraz widzialność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z najważniejszych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tylko jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Łódź

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony internetowej warto szczególnie wziąć pod uwagę konsensus pomiędzy jej wyglądem witryny, a użytkowością. Kontrahenci, jak również projektanci, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym portalu www. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Wykonawcy co więcej koncentrują się na dokładności wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji www, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc gdy odnosisz wrażenie, że Państwa strona nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł właściwy moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu www w wynikach Google. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Często konieczny jest generalny remont, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w internecie i nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Stale zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy treści. Rozsądnie jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej stan ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga