Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lipsko

Obszar usług: Lipsko, Chotcza, Ciepielów, Rzeczniów, Sienno, Solec nad Wisłą.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o węższym lub szerszym sektorze. Nasze nowoczesne strony www wypełniają wymagania określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co zapewnia im wysoką widoczność w wyszukiwarkach.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych nabywców produktów i usług. Nawet małe i większe przedsiębiorstwa, dzięki dużym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił zupełnie pogląd na działania wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, za pomocą działalności w sieci, można szybciej zdobyć o wiele więcej odbiorców naszych produktów a także usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej firmie. Zwiększenie widoczności w sieci pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych klientów. Stworzymy od zera, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową stronę internetową tak, by była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe powstają w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoistnym dopasowaniu się układu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej konstrukcji, i bez kłopotu wyszukiwać zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wyszukiwarce na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, strona www jest wyrazista, funkcjonalna i wysoce klasyfikowana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie coś więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz fachowej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz sprecyzowaniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do przyrostu kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lipsko

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje efektywne, responsywne i schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania usługi, a co się z tym wiąże, czasu potrzebnego na jej ukończenie. Polecamy również skorzystać z formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby sprecyzować znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do danej branży i specyfiki branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony www w dalszej kolejności poddany jest kodowaniu w odpowiedniej dla potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta możemy również zaprogramować stronę www w wersji bez edycji CSM. Zapewniona również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google i wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, estetyczny oraz funkcjonalny serwis www dopasowany do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lipsko

Witryna internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów oraz zapewnienie optymalnej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dokładny w pełni darmowy audyt waszej strony www, i możemy zaoferować jak najbardziej korzystne rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lipsko

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Proponujemy również zupełnie darmowy, solidny audyt strony www która już działa, umożliwiający odnaleźć wszystkie błędy mające wpływ na jej złą indeksację w wyszukiwarce. W dalszej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak by wasza strona internetowa działała skutecznie. Także duży nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Co istotne! Płacisz tylko raz za artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu innych artykułów, wspomagające super zaplecze pozycjonerskie. Sprawdź nas!Strony www Lipsko

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo wykonana strona www wyróżni Państwa firmę na tle konkurencji oraz sprawi odniesienie sukcesu w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od określenia celu jaki powinna pełnić dana witryna i grona odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. W następnej kolejności ustalamy jakie dane powinne znajdować się na stronie, tak by były oczywiste i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane zakładki strony www, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą zalety estetyczne portalu, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania oraz zakłócenia czytelności. Kompozycja oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są w pełni doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację www, co w zupełności spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nie zostać w tyle za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich strony www były w pełni właściwym narzędziem reklamowym. Gdy masz już swoją witrynę internetową i zaczynasz spostrzegać, iż Twoja witryna przestaje działać właściwie, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www innowacyjnego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Dokładnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć znakomicie wykonaną firmową witrynę www. Ważna jest też prawidłowa obsługa, by całość stale sprawnie działała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, w całości dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. W przypadku gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę www w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, całokształtu i właściwości. Bez wahania zrealizujemy wszelkie naprawy, gwarantując finalnie kompleksową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga