Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Chojnice

Obszar usług: Chojnice, Brusy, Czersk, Konarzyny.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm handlowych lub usługowych. Sumienność wykonania oraz prędkość działania to nasze zalety, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez skierowanie naszych działań na lokalną optymalizację SEO zapewnimy skuteczną obecność firmy w internecie oraz progres wartości marketingowych.


E-handel to mająca dużo zalet, nowa jakość w funkcjonowaniu działalności, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do tej technologii można uzyskać niemalże wszędzie za pośrednictwem mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla dużej rzeszy firm jest w obecnym świecie widoczność w sieci www, otwierając przed nimi mnóstwo możliwości przejścia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na najlepszej pozycji w wyszukiwarce. Nasza agencja zrobi to dla was.


Zapewnienie obecności witryny www w sieci www to mechanizm, wymagający odpowiedniego przygotowania a także obeznania dotyczącej użycia aktualnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez korzystanie z nowych technologii oraz trendów, jednocześnie mając na uwadze wymagania i oczekiwania naszych zleceniodawców. Nasze strony internetowe są w 100% responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do rozmiarów ekranu każdego urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem zarządzania treścią (CMS), w łatwy sposób pozwoli na dokonywanie aktualizacji m.in. oferty na stronie internetowej.


Nowoczesne strony internetowe, kompleksowy serwis www, oryginalne rozwiązania – Sprawdź nasze usługi!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego projektowania, polegająca na samoczynnym dostosowywaniu się układu strony do wielkości wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Przyczynia się to m.in. do lepszej indeksacji w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja witryny www sprawi, że użytkownik od razu odnajdzie poszukiwane informacje. Witryna www posiada wbudowany system CMS Wordpress do łatwej samodzielnej edycji artykułów oraz zdjęć na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu a także struktury strony tak, aby jej treść w sposób jasny i szczegółowy dostarczała wszelkich wyszukiwanych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki internetowej.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując witryny internetowe dla naszych kontrahentów, piszemy prawidłowy pod względem SEO kod a także zwracamy uwagę na to, by były wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Przegląd rynku, działań konkurencji oraz określanie grupy docelowej to zadania, które mają duży wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz lub w jakiej działasz branży, wykonamy dla Ciebie idealną witrynę, zoptymalizowaną pod kątem SEO a także wyglądu. Dzięki nam Twoja firmowa strona www będzie miała doskonałą szansę na odniesienie sukcesu w wyszukiwarce Google.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Chojnice

Agencja internetowa dkstrony zdobyła zasobne doświadczenie dzięki wielu wykonanym projektom, których dokonaliśmy na przestrzeni dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od kilku czynników, między innymi stopnia rozbudowania projektu oraz innych istotnych elementów. Dokładną wycenę poznasz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, biorąc pod uwagę również koncepcję kontrahenta, jak i również charakter branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej tworzymy wykorzystując program Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Gdy dojdziemy do porozumienia odnośnie grafiki strony, rozmieszczenia elementów oraz jej struktury przystępujemy do kodowania według odpowiedniej technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS systemu WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji treści. Każda przekazana przez nas witryna www spełnia wytyczne prawidłowej optymalizacji SEO korzystnej dla algorytmu wyszukiwarek. Pozycjoner robiący audyt strony www już niewiele musi z nią robić, by uzyskać jej pozycję na pierwszych pozycjach w Google. Zapraszamy do kontaktu już teraz, a przekonasz się że rzetelna, dobrze stworzona strona nie zawsze musi być droga.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Chojnice

Firmowa strona www jest Państwa wizytówką w internecie. Design, artykuły oraz użyteczność strony ma duży wpływ na to, jak Państwa działalność jest postrzegana przez potencjalnych kontrahentów. Czas poświęcony do minimum na podjęcie decyzji zakupowej dla kontrahenta jest bardzo ważny. Jeśli wasza oferta nie zostanie rzetelnie przedstawiona, wówczas mogą zrezygnować już na starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zyskasz wyczekiwanego celu. Jeśli się z nami skontaktujesz możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej witryny oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki i poprawie jej konstrukcji by bardziej wypełniała swoją rolę, naprawa strony www, gdy strona www została zhakowana, zawirusowana, uległa awarii od strony programistycznej a także jeśli wymagane są aktualizacje pluginów w CMS. Czasami lepszym rozwiązaniem jest stworzenie od podstaw nowej strony, administracja strony www czyli stała współpraca z dkstrony celem wykonywania bieżących uaktualnień witryny www. Obsługa stron internetowych jest potrzebna dla normalnego funkcjonowania firmowej strony www. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami celem wyboru odpowiedniej usługi tak, aby Twoja witryna www przynosiła dla Ciebie jak najwięcej korzyści.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Chojnice

Każdy posiadacz firmowej strony internetowej liczy, by jego witryna była produktywna, zachęcała i przyciągała do siebie klientów, co przełożyłoby się na podwyższenie kontaktów biznesowych, skutkującym podwyższeniem transakcji oraz subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz dobrego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą indeksacji strony na dobrych miejscach w wyszukiwarkach. Nie małe znaczenie ma dla nas lokalne SEO, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli pozyskiwania klientów na rynku lokalnym. Dlatego w pierwszej kolejności wykonujemy darmowy, dogłębny audyt strony internetowej, aby wyłapać wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na pozycję i konwersję w Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy wartościowe, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające niezbędną ilość fraz i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Piszemy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz wartościowe artykuły które mają duże znaczenie dla wyszukiwarek które stworzone są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu otrzymujesz kilkadziesiąt unikalnych, wartościowych dla wyszukiwarki Google treści. Zwróć się do nas już teraz, a my przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, by powiększyć odsłony Twojej strony zwiększając Twoje dochody.Strony www Chojnice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomożemy w budowie profesjonalnego wizerunku waszej firmy w sieci. Postaramy się ażeby Państwa firmowa wizytówka www przyzwoicie wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno pod względem technicznym oraz jej wyglądu, zadbamy również o odpowiednią optymalizację strony internetowej która wpłynie na szybkość oraz widoczność w sieci. Projektowanie stron internetowych którymi się zajmujemy poprzedzone jest szeregiem skrupulatnie sprecyzowanych działań dostosowanych pod kątem danej branży, mających na celu wyeksponować Twoją działalność w internecie. Tworzona przez nas każda strona internetowa ma na celu w sposób prosty a także skuteczny przesłać przekaz, który dotrze do odbiorcy na którym nam zależy wykorzystując do tego opracowane wyrazy i frazy kluczowe. Nasz stworzony system sprawi iż wasza strona internetowa w sposób szybki i naturalny pojawi się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwarek, po wpisaniu przez użytkownika szukanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Layout witryny www ułożony jest czytelnie bez zbytniej ilości grafiki co przekłada się na jej szybkość pracy oraz czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Teksty zawarte na stronie są interesujące, w pełni przejrzyste i przybliżające intuicyjnie krok po kroku do spełnienia celu, jakim jest sprzedaż produktów lub usług. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego kontrahenta jest naszym celem, co ważne bierzemy pod uwagę wasze sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W teraźniejszym czasie skutecznie stworzona strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Musisz zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna i miała dobrą konwersję, musi też być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów projektowania stron internetowych. Stara, nie zmodernizowana strona www może nie tylko zniechęcić klientów ale także źle wpłynąć na jej widoczność w wyszukiwarce Google. Proponowana przez nas usługa, jaką jest modernizacja strony internetowej, zapewni Twojej witrynie www interesujący design, właściwą komunikację z kontrahentem oraz skuteczny content marketing. Wykonamy bezpłatny audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonamy modernizację strony internetowej, ma ona na celu odróżnienia się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Funkcjonująca już od jakiegoś czasu strona www co pewien czas wymaga jej modernizacji szaty graficznej czy też pracy technicznej, ważną rzeczą jest także uaktualnienie systemu CMS oraz jej zainstalowanych rozszerzeń. Spowodowane jest to pojawiającymi się trendami, wdrażaniem coraz aktualnych technologii, a czasami po prostu błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych jaką oferujemy to szerokie spektrum prac graficznych, oraz programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już teraz skorzystaj z naszej oferty usługi obsługi Twojej www znacznie zwiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Twoja strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga