Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ opolskie

Obszar usług: Opolszczyzna, opolskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w teraźniejszych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Pragniemy by nasi klienci dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy solidne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza propozycja była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście lub jakie są wasze potrzeby – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana witryna www przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej obsługi. Funkcjonalność portalu ustalana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda skończona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dobrana do zakresu działalności i grupy finalnej, dla jakiej jest tworzona. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
opolskie

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne w odniesieniu do kosztów oraz jakości strony www. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego zachęcamy skorzystać w celu prostszego i bardziej precyzyjnego wyliczenia kosztu stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni warunki prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą kolosalnie znaczącą pod kątem widzenia wyszukiwarek internetowych. Prawidłowo zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy również bez wersji edycją treści strony. Po ukończeniu pracy dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Państwa nowe profity pod postacią: większych wyświetleń, zgromadzeniu kolejnych kontrahentów oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
opolskie

Czy użytkujesz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy sprecyzować gdzie leży powód problemu. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się do zrealizowania i nie zawsze ma sens. Czasami o wiele prościej wykonać witrynę od zera przyoszczędzając czas oraz środki. Praktycznie wszystko zależy od jej wykonania. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się zestarzała i potrzebuje odświeżenia, dlatego również wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i przebudowa witryn www może okazać się nieekonomiczna. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z z naszą agencją w celu omówienia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji i naprawy strony www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej użytkowość i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
opolskie

Fundamentem efektywnej widzialności w wyszukiwarce internetowej Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już na wczesnym etapie ich tworzenia, tak aby zapobiec na przyszłość kolejnych środków pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach Wyszukiwarki. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom klientów świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania strony www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co należałoby uczynić aby polepszyć jej efektywność oraz widoczność w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, i jednocześnie jednym z podstawowych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe treści oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, to sprawdzony system zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www opolskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu strony www warto przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytkowością. Klienci, a również wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów podstawową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Użytkownik, który znajdzie się na www, nie powinien mieć kłopotu z zauważeniem o czym jest strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie www dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci ponadto koncentrują się na solidność wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i poprawnej optymalizacji www, ale również i na graficznej, czytelnej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas witryny były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc jeśli odnosisz wrażenie, że Wasza witryna www nie działa właściwie, to nadszedł idealny moment, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę darmowej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wyszukiwarkach. Zapewnimy konkretne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji podjąć działania. Nierzadko jednak konieczny jest generalny remont, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej obsługi. Do tego okresowo zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Rozsądnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość owa pozycja zostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga