Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Lipno

Obszar usług: Lipno, Bobrowniki, Chrostkowo, Dobrzyń nad Wisłą, Kikół, Skępe, Tłuchowo, Wielgie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Wykonujemy nowoczesne strony www dla firm i osób indywidualnych. Rzetelność wykonania oraz szybkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na lokalną optymalizację zapewniamy skuteczną obecność firmy w sieci oraz podniesienie skuteczności sprzedażowych.


E-commerce to posiadająca wiele atutów, rewolucja w funkcjonowaniu działalności, do której należy coraz więcej użytkowników. Dostęp do sieci www uzyskujemy prawie w każdym zakątku świata za pośrednictwem mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla szerokiej rzeszy przedsiębiorstw staje się obecnie widzialność w sieci, otwierając przed nimi bardzo wielkie możliwości przejścia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie czekaj aż konkurencja Cię wyprzedzi! Zadbaj o to, by wasza firmowa strona internetowa znalazła się na najlepszej pozycji w sieci www. Dkstrony zrobi to dla Państwa.


Uzyskanie widzialności strony w sieci to mechanizm, wymagający odpowiedniego przygotowania a zarazem wiedzy odnośnie użycia dostępnych metod i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie aktualnych technologii oraz trendów, a także zapewniając wymagania i oczekiwania zleceniodawcy. Nasze strony internetowe są w 100% responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do rozmiarów ekranu każdego rodzaju urządzenia mobilnego. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w przyjazny sposób zapewni wykonywanie aktualizacji m.in. artykułów na stronie www.


Nowoczesne portale internetowe, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Wyceń za darmo stronę!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Sposób takiego projektowania, polegająca na samoczynnym dostosowywaniu się struktury portalu www do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Google wspiera strony o tej strukturze.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony www sprawi, że użytkownik od razu uzyska wszelkie istotne informacje. Witryna www posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie internetowej.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Wykonanie kodu jak i również struktury witryny internetowej tak, by jej treść w sposób jasny i wyczerpujący dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Przygotowując strony dla naszych klientów, konstruujemy zgodny z zasadami SEO kod a także przywiązujemy uwagę do tego, aby były one wypełnione skuteczną treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Badanie rynku, działań konkurencji i wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają wielki wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy także na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które wykorzystujemy w swojej pracy. Bez znaczenia jest dla nas, czym się zajmujesz oraz w jakiej branży pracujesz, stworzymy dla was wzorową stronę, w pełni stosując się do zasad odpowiedniej optymalizacji SEO jak i również nienagannego designu. Dzięki nam Państwa firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na uzyskanie odpowiedniej pozycji w sieci.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lipno

Agencja internetowa dkstrony zdobyła bogate doświadczenie dzięki wielu wykonanym realizacjom, których wykonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej uzależniona jest od podstawowych czynników, ten najważniejszy to oczywiście stopień złożoności konkretnego projektu. Konkretną wycenę poznasz szybko dzięki wysłaniu formularza w zakładce wycena. Projekt strony www pochłania nam dużo czasu, mamy na uwadze pomysły naszych kontrahentów, jak i również specyfikę branży, w której działa firma. Projekt strony internetowej tworzymy korzystając z programu Adobe Photoshop który jest oczywiście zupełnie bezpłatny. Gdy dojdziemy do porozumienia w kwestii grafiki witryny, rozmieszczenia elementów i jej struktury przystępujemy do kodowania w wybranej technologii AMP, bądź w postaci pospolitej strony www z edycją treści CMS w panelu WordPress, lub też jako wizytówkę bez edycji treści CMS. Wszystkie stworzone strony napisane są zgodnie z obowiązującymi zasadami poprawnej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Pozycjoner wykonujący audyt strony www nie musi za dużo pracować, by uzyskać jej dobrą pozycję na pierwszej stronie w Google. Już dziś skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że można mieć świetnie działającą firmową stronę www za niewielkie pieniądze. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lipno

Firmowa strona www jest Twoją wizytówką w internecie. Design, artykuły i funkcjonalność witryny www ma duży wpływ na to, jak Twoja firma jest postrzegana przez potencjalnych klientów. Czas poświęcony do minimum na podjęcie decyzji zakupowej dla użytkownika jest bardzo istotny. Jeśli Twoja oferta nie zostanie właściwie przedstawiona, wówczas mogą zrezygnować już na starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zyskasz wyczekiwanego rezultatu. Jeśli się z nami skontaktujesz możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej strony oraz zaproponować konkretne działanie, jak: modernizacja strony www która polega na poprawie i unowocześnieniu jej wyglądu oraz użytkowalności w celu podwyższenia jej wartości, naprawa strony www, podczas gdy witryna uległa programistycznej awarii lub niezbędna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Czasem lepszym wyjściem jest zrobienie od podstaw nowej strony internetowej, administracja strony www czyli stała współpraca z z nasza agencją odnośnie dokonywania bieżących uaktualnień witryny. Obsługa stron internetowych usługa potrzebna dla prawidłowego funkcjonowania firmowej strony. Zapraszamy do kontaktu a zaproponujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie tak, by Twoja strona www przyciągała i zatrzymywała jak najwięcej użytkowników.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lipno

Każdy posiadacz firmowej strony internetowej oczekuje, by jego witryna www była atrakcyjna, zachęcała oraz pozyskiwała do siebie kontrahentów, co rzutowałoby na większą ilość nowych kontaktów biznesowych, wzrostem dokonywanych transakcji bądź subskrypcji. Jednak nie zawsze tak jest. Wpływa na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz odpowiedniego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej wpływa na wypracowanie dobrej pozycji na stronie w wynikach wyszukiwarki Google. Duże znaczenie ma obecnie SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania klientów na rynku lokalnym. Dlatego na pierwszym miejscu wykonujemy darmowy, dogłębny audyt strony internetowej, aby wychwycić wszystkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, które wpływają źle na indeksację i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting gwarantujemy niepowtarzalne, interesujące oraz zrozumiałe treści na stronie, które zawierają odpowiednią ilość niezbędnych wyrazów oraz fraz kluczowych dla wyszukiwarki Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który zapłacisz jeden raz, a otrzymujesz unikalne artykuły mające wielkie znaczenie pozycjonerskie które napisane są przy pomocy specjalnej składni, dzięki temu uzyskujesz kilkadziesiąt unikatowych, wartościowych dla wyszukiwarek artykułów. Zwróć się do nas już teraz, a my przedstawimy Tobie nasze usługi SEO, by zwiększyć odwiedziny Twojej strony www powiększając Twoje dochody.Strony www Lipno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Pomagamy w budowie profesjonalnego wizerunku waszej firmy w sieci. Postaramy się ażeby Państwa firmowa strona internetowa pozytywnie wyróżniała się pośród konkurencji, zarówno pod względem technicznym oraz jej wyglądu, dbamy szczególnie o prawidłową optymalizację strony www mającą wpływ na szybkość a także widoczność w sieci. Naszą dziedziną jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną www to wiele zwięźle sprecyzowanych działań dostosowanych do danej branży, których efektem jest uwidocznienie waszej firmowej wizytówki w sieci www. Budowa projektowanej przez nas każdej strony internetowej opiera się na prostym, a zarazem efektywnym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do odbiorcy na podstawie opracowanych wyrazów kluczowych i fraz. Nasz wypracowany system sprawi iż Twoja strona internetowa w sposób szybki oraz naturalny pojawi się na dobrych pozycjach w wynikach wyszukiwarek internetowych, po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanej usługi, rzeczy, oraz informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Layout strony zaprojektowany jest w sposób czytelny bez używania zbytniej ilości grafiki co znacznie wpływa na jej szybkość wczytywania a także czytelność odbioru z wykorzystaniem dobrej jakości artykułów SEO. Dobrej jakości treści zawarte na stronie są w pełni przejrzyste mające na celu w prosty sposób dotarcie do podstawowych informacji, produktów i usług celem zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Dużą uwagę kładziemy na pełną satysfakcję oraz zadowolenie naszego klienta, dlatego też jesteśmy otwarci na Twoje sugestie na każdym etapie wykonania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W teraźniejszym czasie prawidłowo stworzona strona internetowa jest jednym z najlepszych narzędzi marketingowych. Pewnie zdajesz sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była sprawna i posiadała odpowiednią konwersję, powinna być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów tworzenia stron www. Przestarzała strona www może odstraszać klientów, a także generować na darmo niepotrzebne koszty. Oferowana usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy profesjonalny design, a także odpowiedni content marketing, który z pewnością przyniesie dla Państwa korzyści w postaci owocnej komunikacji z kontrahentem. Przeprowadzamy darmowy audyt SEO strony www, na podstawie którego wykonamy modernizację strony internetowej, w celu wyróżnienie się wśród konkurencji.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Istniejąca już od jakiegoś czasu strona internetowa co pewien czas wymaga jej uaktualnienia od strony graficznej bądź też programistycznej, bardzo ważną rzeczą jest także uaktualnienie systemu edycji treści CMS oraz jej zainstalowanych wtyczek. Spowodowane jest to pojawiającymi się trendami, wdrażaniem coraz to nowszych technologii, a czasem zwyczajnie błędami od strony programistycznej. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szeroki zakres działań graficznych, a także programistycznych. Nie zastanawiaj się! tylko już dziś skorzystaj z naszej oferty usługi obsługi strony internetowej znacznie zwiększając szansę na wzrost Twoich kontrahentów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej agencji, a Twoja strona internetowa znajdzie się w dobrych rękach.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga