Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ lubuskie

Obszar usług: lubuskie.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w sieci. To gruntowne i wielkie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza oferta była nieustannie udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów oraz technologii, jakie stawia nowoczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, znacznie ułatwiają pracę w komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu internetowego polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w taki sposób aby wczytywała się bez zarzutu na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w początkowym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony internetowej pisany jest w sposób zgodny z optymalizacją SEO czyli strona po skończeniu przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się bardzo szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie i zgłaszane tuż po skończeniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas witryna jest we wszelkim calu przystosowana do sektora biznesu i grupy docelowej, dla której jest tworzona. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci www także nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
lubuskie

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości strony. Zasadniczym faktem jest, że cena strony internetowej uwarunkowana jest od dużo aspektów. Te najważniejsze z nich wymienione są w formie pytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego należałoby skorzystać w celu szybszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarek. Solidnie zaprojektowana i zoptymalizowana strona ma duże znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia usługę. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to wykonujemy też bez wersji z systemem edycji. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści pod postacią: odsłon strony, zgromadzeniu nowych partnerów oraz zapytań. Skontaktuj się z nami!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
lubuskie

Czy użytkujesz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy rozstrzygnąć gdzie leży powód problemu. W skład naszych usług wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest sensowna. Czasami znacznie prościej zaprojektować portal www od zera przyoszczędzając czas i środki. Prawie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Z reguły jest jednak tak, iż nasza strona tylko się zestarzała i potrzebuje nowej odsłony, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i modernizacja portalu może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy więc do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy strony www znacząca jest też obsługa stron internetowych. Można przemyśleć więc administrację strony internetowej aby usprawnić jej skuteczność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
lubuskie

Warunkiem efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już we wczesnej fazie jej projektowania, aby zapobiec na przyszłość kolejnych środków pieniężnych. Dosyć często klienci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksacją portalu www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co powinno się zmienić aby usprawnić jej efektywność oraz pozycję w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www oferujemy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych słów kluczowych. Sporządzamy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji powtarzania się treści. Zapytaj o szczegóły!Strony www lubuskie

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania strony www należy przede wszystkim zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a łatwością w obsłudze. Klienci, a także sami wykonawcy, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie witryny www. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć trudności z zauważeniem do czego odnosi się witryna, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci co więcej przywiązują uwagę na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się jak najwyżej w w Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestiach technicznych oraz poprawnej optymalizacji www, ale również i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas witryny www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszej oferty. A więc w przypadku gdy masz wrażenie, że Wasza strona nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł zasadny moment, by się z nami skontaktować. Dokonamy dla was nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony w wyszukiwarkach. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji rozpocząć działania. Czasem konieczny jest generalny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie i nie masz odpowiednio kompetentnego pracownika do jej obsługi. Z reguły często zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też regularnie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię strony www. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja się utrzyma. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga