Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Przysucha

Obszar usług: Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają zasady nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im bardzo dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową lub zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił totalnie metody funkcjonowanie wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Dodatkowo, przy pomocy internetu, można osiągnąć o sporo więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Już teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności. Podniesienie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy sporo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji działającą witrynę www tak, aby była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na klarowną strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się układu strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana witryna www, powinien momentalnie rozpoznać się w jej budowie, i bez problemu odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu odpowiednie przygotowanie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na poszczególne frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarek.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych usprawnień, witryna www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby pozyskać klientów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszym świecie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Przysucha

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony wykonuje efektywne, mobilne oraz czytelne witryny. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania usługi, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej ukończenia. Sugerujemy również skorzystać z formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie, aby wyliczyć znacznie szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde nasze zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię kontrahenta jesteśmy w stanie również zakodować stronę www w wersji systemu edycji treści CMS. Zapewniona również przez nas jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w Google oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym dostajesz profesjonalny, schludny a także praktyczny serwis www dokładnie dopasowany do zakresu Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Przysucha

Witryna posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w istocie negatywnie wpływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu internetowego. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasami wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności oraz zapewnić im poprawną pracę, potrzebna jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości i umiejętności, to zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny bezpłatny audyt waszej witryny internetowej, i zaproponujemy korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Przysucha

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie niezbędnym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już w początkowym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy również w 100% bezpłatny, profesjonalny audyt strony www która już funkcjonuje, umożliwiający odszukać wszelakie nieprawidłowości które odwzorowują na jej złą indeksację w wyszukiwarce. Następnie możemy przejść do właściwych rozwiązań, tak aby Państwa witryna była skuteczna. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa tekst na stronę firmową jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w wybrane frazy i wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu indywidualnych treści, budujących właściwe zaplecze pozycjonerskie. Zapraszamy!Strony www Przysucha

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio wykonana strona www wyróżni Państwa działalność względem konkurencji oraz spowoduje odniesienie lepszych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od wyznaczenia celu jaki ma pełnić dana witryna i grupy kontrahentów, do których oczekujemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie www, aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by użytkownik w łatwy sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą wartość portalu, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz koloryzacja zapewniają miły dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę oraz prawidłową optymalizację witryny, co pod każdym względem spełnia wszelkie wytyczne algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby nie zostać w tyle za ciągle rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już własną stronę oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, iż Twoja witryna www przestaje pracować odpowiednio, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny www oraz doradzimy optymalne rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, że nie wystarczy mieć bardzo dobrze wykonaną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko bez przerwy sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Jak tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę odnośnie do zmiany szaty graficznej, struktury i właściwości. Na bieżąco przeprowadzimy wszystkie naprawy, gwarantując w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga