Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Myślenice

Obszar usług: Myślenice, Dobczyce, Lubień, Pcim, Raciechowice, Siepraw, Sułkowice, Tokarnia, Wiśniowa.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym zasięgu. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy stawiane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką widoczność wyszukiwarkach internetowych.


Internet to doskonałe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców produktów i usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie metody działania wielu podmiotów konkurujących o uzyskanie potencjalnego klienta. Notabene, poprzez działalność w internecie, jest duża szansa przyciągnąć o sporo więcej interesantów naszych produktów a także usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Podniesienie widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy dużo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać oraz zdobywać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji istniejącą witrynę tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe projektowane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Poza tym, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Napisz do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania stron www, polegająca na samoistnym dopasowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje oddana dana strona internetowa, powinien naturalnie spostrzec się w jej schemacie, i bez trudu odnaleźć poszukiwane w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron internetowych, mająca na celu odpowiednie przygotowanie witryny www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje na poszczególne frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych usprawnień, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać klientów, potrzeba Ci czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą rozreklamujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji oraz wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Myślenice

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje efektywne, responsywne i przejrzyste witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu skomplikowania usługi, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Sugerujemy również skorzystać z naszego formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie www, by sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde jedno zlecenie poprzedza odpowiednio dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, bądź w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta jesteśmy w stanie także zakodować stronę www w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w Google i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Na koniec dostajesz profesjonalny, przejrzysty a również użyteczny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Myślenice

Wizytówka strony w sieci posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle wpływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by pomnożyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich ciągła obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja oprogramowania strony, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji posiadania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu CMS – WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Myślenice

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo obowiązkowym procesem, mającym wpływ na dobrą widoczność na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również zupełnie darmowy, dokładny audyt strony www działającej, umożliwiający odszukać wszystkie błędy które odwzorowują na jej złą indeksację w wynikach Google. W dalszej kolejności możemy przejść do precyzyjnych rozwiązań, by Twoja strona internetowa pracowała dobrze. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla wyszukiwarek Google, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez Państwa artykuł na witrynę jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w poszukiwane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych artykułów, wspomagające poprawne zaplecze pozycjonerskie. Skontaktuj się!Strony www Myślenice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Odpowiednio stworzona strona www wyróżni Państwa działalność na tle konkurencji i spowoduje odniesienie wyższych pozycji w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki powinna pełnić dana witryna oraz rzeszy odbiorców, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, tak aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał klarowne informacje. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny www, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie polepszają walory estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz koloryzacja gwarantują przyjazny dla oczu komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i należytą optymalizację www, co pod każdym względem spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, by ich strony www były w pełni bezawaryjnym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz do dyspozycji już własną witrynę internetową i zaczynasz zauważać, iż Twoja witryna www przestaje funkcjonować zadowalająco, to warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy dokonamy całościowej analizy strony www i doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, że nie wystarczy mieć znakomicie stworzoną firmową stronę www. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, by całość zawsze sprawnie działała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na usługi firmy dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to odnowimy stronę w odniesieniu do zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i właściwości. Niezwłocznie przeprowadzimy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu kompleksową modernizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga