Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Poddębice

Obszar usług: Poddębice, Pęczniew, Dalików, Uniejów, Wartkowice, Zadzim.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym horyzoncie. Nasze nowoczesne strony www spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarki, co gwarantuje im dobrą pozycję w wyszukiwarce Google.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów i usług. Nawet mniejsze i średnie biznesy, dzięki bardzo wielkim możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił totalnie strategię działania wielu firm konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Na dodatek, przy pomocy internetu, można pozyskać o sporo więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Zwiększenie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Mamy dużo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych kontrahentów. Stworzymy od zera, bądź zmodernizujemy gotową witrynę tak, by była wizytówką biznesu w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje klarowną strukturę informacji systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia witryny internetowej, polegająca na automatycznym dostosowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych oraz stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien błyskawicznie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez trudu wyszukiwać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali www, mająca na celu takie uskutecznienie strony internetowej, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze wyniki na poszczególne frazy a także słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalistycznych modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć kontrahentów, z pewnością potrzeba Tobie więcej aniżeli tylko dobrego produktu i fachowej obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu internetowego jest w teraźniejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie Twoją firmę w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurentów oraz sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Poddębice

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje lekkie, mobilne i schludne witryny. Całkowity koszt witryny www zależny jest od stopnia rozbudowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić do jej stworzenia. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby wyliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla was. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży oraz charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę klienta możemy również zbudować stronę internetową w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą widoczności strony w wynikach Google oraz dużą pomocą dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, schludny a również użyteczny serwis www odpowiedni do branży Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Poddębice

Witryna internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację potencjalnych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby pomnożyć jej konwersję. By utrzymać witryny internetowe na odpowiednim poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości i umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z wersją edytowalną w CMS w panelu administracyjnym systemu CMS – WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Poddębice

Optymalizacja SEO strony www jest bardzo ważnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej pozycji w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez nas już we wczesnym etapie tworzenia witryny www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy również w 100% darmowy, dokładny audyt strony www już istniejącej, pozwalający zidentyfikować wszystkie błędy rzutujące na jej słabą indeksację w Google. Kolejnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby wasza witryna internetowa pracowała dobrze. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez was artykuł na witrynę www jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Nie zapomnij! Płacisz tylko raz za artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź to!Strony www Poddębice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie utworzona strona www wyróżni Twoją działalność względem konkurencji oraz przyczyni się do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki musi spełniać dana strona i grona kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. W drugiej kolejności określamy jakie treści powinne znajdować się na stronie internetowej, tak aby były zrozumiałe oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał klarowne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają walory estetyczne witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia czytelności. Układ oraz kolorystyka zapewniają miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę i należytą optymalizację witryny, co w zupełności spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, aby ich witryny www były w pełni sprawnie działającym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już swoją witryną www i zaczynasz uświadamiać sobie, iż Twoja strona internetowa przestaje funkcjonować zadowalająco, wówczas warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Znajomość fachu naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej innowacyjnego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę witryny internetowej i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpienia rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać znakomicie stworzoną firmową stronę www. Istotna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko wciąż sprawnie działało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Jak tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www pod kątem zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i funkcjonalności. Błyskawicznie przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając docelowo całościową optymalizację strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!


Stąd nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga