Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Gdynia

Obszar usług: Gdynia.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z expresową widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z naszych metod, które zdobędą dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk mechanizm lepszy od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów www na miarę obecnych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza usługa była stale odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia zakres w którym umiemy pokazać na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu internetowego polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkownika. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z optymalizacją SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się expressowo w Google ponieważ są projektowane fachowo i zgłaszane zaraz po wykonaniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy portalu.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest w każdym calu dostosowana do gałęzi działalności i grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gdynia

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości serwisy. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Te najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu prostszego i bardziej szczegółowego podania wartości zaprojektowania i stworzenia strony www. Strony, które projektujemy, spełniają w pełni warunki zalecanej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niezmiernie istotną pod kątem widzenia wyszukiwarek. Przemyślanie stworzona i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy także bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i nowoczesny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: większych wyświetleń, przyciągnięciu więcej klientów oraz zleceń. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gdynia

Czy masz już własną stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy dokonać analizy gdzie jest przyczyna problemu. W obszar naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest sensowna. Niejednokrotnie znacznie lepiej zrobić stronę od zera zaoszczędzając czas oraz finanse. Praktycznie wszystko uwarunkowane jest od jej kondycji technicznej. Zwykle jest jednak tak, że nasza strona www się po prostu postarzała i potrzeba jej odświeżenia, dlatego też oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i modyfikacja witryn może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy witryny znacząca jest również obsługa stron internetowych. Warto rozważyć więc administrację strony internetowej aby polepszyć jej skuteczność i konkurencyjność. Koniecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gdynia

Podstawą efektu widoczności w wyszukiwarce internetowej Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest dopilnować tego już we wczesnym etapie jej projektowania, tak aby uniknąć w przyszłości zbędnych wydatków. Dosyć często klienci zgłaszają się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania witryny, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby poprawić jej kondycję i widzialność w wyszukiwarkach. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z kluczowych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne teksty i artykuły z wykorzystaniem istotnych słów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Gdynia

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie projektowania witryny warto przede wszystkim zwrócić uwagę na kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a użytkowością. Klienci, ale także sami projektanci, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą sprawą jest skupienie się na wyglądzie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie, nie powinien mieć problemu z zauważeniem do czego nawiązuje strona www, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej wyszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy dodatkowo koncentrują się na poprawności wykonania od strony technicznej, aby dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszych usług. Jeśli masz wrażenie, że Państwa strona www nie funkcjonuje właściwie, to przyszedł idealny okres, by skorzystać z naszej oferty. Dokonamy dla was nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności portalu w wynikach Google. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji podjąć działania. Często bywa tak że potrzebny jest kompletny remont, innym razem mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także przystosowana do obecnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Do tego często zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Skutecznie jest też cyklicznie okresowo wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także wykonać kopię witryny. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez nas usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


A więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga