Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Środa Wielkopolska

Obszar usług: Środa Wielkopolska, Zaniemyśl, Nowe Miasto nad Wartą, Krzykosy, Dominowo.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w sieci. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza propozycja była permanentnie odświeżana pod względem wszelkich trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie zakres w którym umiemy pokazać to co potrafimy dla was zrobić. Bez względu na to, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego środowiska dla użytkowników online pozostaje prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nieszablonowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika tworzenia strony internetowej polegająca na zaprogramowaniu źródła kodu strony w specjalistyczny sposób aby wyświetlała się dobrze na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie projektowania.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami SEO czyli strona po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w Google ponieważ są wykonywane fachowo oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu witryny do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda zaprogramowana przez nas strona internetowa jest w każdym aspekcie dostosowana do zakresu biznesu i grupy docelowej, pod jaką jest przygotowywana. Świetnie znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami tajemnic. To kreatywna kombinacja wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Środa Wielkopolska

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości strony www. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od bardzo wielu czynników. Te najistotniejsze z nich przedstawiliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego można skorzystać w celu prostszego oraz bardziej precyzyjnego oszacowania ceny wykonania strony www. Portale, które projektujemy, spełniają w pełni założenia odpowiedniej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie istotną pod kątem widzenia Google. Sumiennie stworzona i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz dokonuje wyceny usługi. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to wykonujemy również bez wersji z systemem edycji. Po skończeniu zlecenia otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny oraz nowoczesny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie nowe profity pod postacią: większej liczby odsłon, pozyskaniu więcej kontrahentów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Środa Wielkopolska

Czy posiadasz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy ustalić gdzie jest powód takiej sytuacji. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze jest sensowna. Czasami o wiele lepiej wykonać stronę www od zera przyoszczędzając czas oraz finanse. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza www po prostu się postarzała i potrzeba jej modernizacji, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa witryn www może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony w celu omówienia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji oraz naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poszerzyć jej użytkowość i konkurencyjność. Bezzwłocznie namawiamy do kontaktu z nami celem omówienia warunków współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Środa Wielkopolska

Warunkiem efektu widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już na samym początku jej tworzenia, tak aby zapobiec w przyszłości dodatkowych kosztów. Wielokrotnie klienci kontaktują się z problemami zbyt małej lub wcale niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom proponując usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją portalu www, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba zmienić aby podciągnąć jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy nieodpłatnie. Następnym, a zarazem jednym z ważnych czynników, na jakie wyszukiwarka Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Tworzymy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Wypróbuj to!Strony www Środa Wielkopolska

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia strony www należy w szczególności zwrócić uwagę na konsensus pomiędzy jej wyglądem portalu, a używalnością. Kontrahenci, a także projektanci, różnie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie projektu. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej zlokalizuje poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy dodatkowo przywiązują uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarkach opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji strony www, ale także i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by projektowane przez nas witryny były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych kompetencji. A więc kiedy masz odczucie, że Twoja strona nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł dobry moment, by skorzystać z naszej oferty. Przeprowadzimy dla was usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny w wyszukiwarkach. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zabrać się za działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Z reguły nieustannie zachodzi potrzeba, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Racjonalnie jest też cyklicznie wykonywać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię portalu. Jeżeli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej, wcale nie ma pewności, że bez aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja pozostanie. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga