Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Tarnów

Obszar usług: Tarnów, Ciężkowice, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Radłów, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Tuchów, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, Szerzyny.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych rozwiązań, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt wydajniejszy od innych, więc przedstawiamy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Dbamy o to by nasza propozycja była na bieżąco udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia dziedzina w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury strony w specjalistyczny sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu omawiana jest już na wczesnym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod strony pisany jest zgodnie z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po przekazaniu dostosowana jest już do dalszego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się expressowo w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są projektowane solidnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda oddana przez nas strona internetowa jest we wszelkim calu dobrana do gałęzi branży oraz grupy końcowej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami zagadek. To kreatywna kombinacja wiedzy, z jaką chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Tarnów

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod kątem ceny oraz jakości serwisy. Bezdyskusyjnym faktem jest, że cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Te podstawowe z nich rozpisaliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni zasady zalecanej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki internetowej Google. Poprawnie zakodowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie programujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy również bez wersji CMS. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, szybki, konkretny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: odsłon strony, zgromadzeniu nowych partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Tarnów

Czy użytkujesz już swoją stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia zaplanowanych rezultatów? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się rozgryźć gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania oraz nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie znacznie lepiej zaprojektować portal od początku przyoszczędzając czas oraz środki. Prawie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, że nasza witryna zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego dodatkowo proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modernizacja witryn może okazać się niekorzystna. Zachęcamy zatem do kontaktu z nami celem omówienia koniecznych aspektów. Ponadto oprócz modernizacji oraz naprawy strony znacząca jest także obsługa stron internetowych. Zachęcamy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej wydajność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Tarnów

Fundamentem efektu widzialności w wyszukiwarce Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej zatroszczy się o to już na samym początku jej projektowania, aby uniknąć w przyszłości powtórnych nakładów pieniężnych. Niejednokrotnie kontrahenci kontaktują się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwarki. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tym zakresie usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksowania portalu, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, w których miejscach i co trzeba uczynić aby podciągnąć jej kondycję i pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www oferujemy w pełni bezpłatnie. Kolejnym, a zarazem jednym z fundamentalnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy niepowtarzalne teksty i artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Tarnów

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W trakcie tworzenia portalu warto przede wszystkim wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej stroną wizualną, a łatwością w użytkowaniu. Klienci, ale również wykonawcy, różnie spoglądają na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów podstawową sprawą jest skupienie się na oprawie witryny. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć dylematu z ustaleniem o czym jest witryna, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej wyszuka poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że zatrzyma się na witrynie www dłużej i skorzysta z oferty. Twórcy oprócz tego przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana strona pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupione są nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez nas portale były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w obszar naszej oferty. A więc w wypadku kiedy odnosisz przeczucie, że Państwa strona www nie działa właściwie, to przyszedł właściwy moment, by skorzystać z naszej oferty. Wykonamy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania. Zapewnimy solidne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji zacząć działania. Czasem konieczny jest generalny remont, innym razem już drobna poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do obecnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi konieczność, by przeprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy treści. Dobrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także zrobić kopię strony www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji oraz dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga