Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Puławy

Obszar usług: Puławy, Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Wąwolnica, Żyrzyn.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy określane przez wyszukiwarki, co zapewnia im dobrą lokalizację w wyszukiwarkach.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie dzięki któremu dotrzemy do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie działalności, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie filozofię działania wielu firm konkurujących o pozyskanie potencjalnego klienta. Notabene, za pomocą internetu, można szybciej pozyskać o wiele więcej odbiorców naszych towarów a także usług.


Już od teraz powinieneś zadbać o to, by wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Zwiększenie aktywności w sieci pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać i zdobywać nowych klientów. Stworzymy od początku, bądź zmodernizujemy istniejącą stronę tak, by była wizytówką Twojej firmy w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w responsywnej technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia tworzenia strony www, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje oddana dana strona internetowa, powinien w krótkim czasie rozpoznać się w jej budowie, oraz bez najmniejszego kłopotu wyszukiwać zawarte w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu odpowiednie uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na zdefiniowane frazy lub słowa kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, strona internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoce oceniana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, niezbędnie potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrych produktów i fachowej jakości obsługi klienta. Ważną częścią marketingu internetowego jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz skutecznie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do zwiększenia kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Puławy

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, responsywne i przejrzyste witryny. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić na jej ukończenie. Warto także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny, który dostępny jest na naszej stronie www, aby oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany do danej branży i charakteru działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny w następnej kolejności poddawany jest programowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na sugestię klienta możemy także zakodować stronę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana także przez nas jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, jest to fundamentem efektu widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, schludny a zarazem praktyczny serwis www dopasowany do zakresu Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Puławy

Witryna internetowa ma duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających witrynę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny www na optymalnym poziomie widoczności a także zapewnić im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich fachowa obsługa. Jeśli nie masz na to czasu, możliwości lub umiejętności, to zapewnimy wam taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony, modułów oraz zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WP w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w panelu administracyjnym WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu ingerencji osób trzecich, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Przeprowadzimy dogłębny nieodpłatny audyt Państwa strony www, a następnie możemy zaoferować jak najbardziej odpowiednie rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Puławy

Optymalizacja SEO strony www jest szalenie istotnym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już we wczesnym etapie projektowania strony www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Oferujemy również w 100% bezpłatny, solidny audyt strony www działającej, ułatwiający zidentyfikować wszystkie nieprawidłowości które wpływają na jej słabą indeksację w Google. W dalszej kolejności przechodzimy do precyzyjnych rozwiązań, tak by wasza strona www była skuteczna. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek, dlatego też przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co ważne! Płacisz tylko za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się artykułów, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Puławy

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Profesjonalnie utworzona strona www wyróżni Twoją działalność w porównaniu do konkurencji i sprawi odniesienie znacznych efektów widoczności w wyszukiwarkach Google. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki ma spełniać dana strona i grupy odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. W następnej kolejności określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie, aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie polepszają wartość strony, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Układ i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Stworzone przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz profesjonalną optymalizację strony, co w zupełności spełnia kompleksowo wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby nie zostać w tyle za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, aby ich strony www wyróżniały się w pełni działającym narzędziem reklamowym. Gdy masz do dyspozycji już własną stronę i zaczynasz stwierdzać, iż Twoja witryna przestaje działać jak należy, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, adekwatnego do dzisiejszych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony www, co spowoduje zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie dokonamy całościowej analizy witryny internetowej i podpowiemy najlepiej dostosowane rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko ciągle sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie. W przypadku gdy tylko zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę pod kątem zmiany szaty graficznej, struktury i funkcjonalności. Błyskawicznie dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie kompleksową optymalizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Z tego względu nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga