Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Kielce

Obszar usług: Kielce, Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Pierzchnica, Raków, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn, Zagnańsk.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas metod, które zdobędą dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w Internecie. To gruntowne i olbrzymie narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi nabywcy dostawali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Uporczywie dbamy o to aby nasza oferta była nieustannie dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobilne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z klientem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Nie ma dla nas znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkowników online pozostaje jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w specjalistyczny sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony uzgadniana jest już w początkowym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przystosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są wykonywane poprawnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas strona jest we wszelkim calu przystosowana do gałęzi biznesu i grupy końcowej, dla jakiej jest programowana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci www również nie ma przed nami sekretów. To kreatywna mieszanka doświadczenia i wiedzy, z którą chcemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Kielce

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości portale. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo czynników. Najważniejsze z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego należałoby skorzystać w celu prostszego oraz bardziej szczegółowego oszacowania ceny stworzenia strony www. Witryny, które projektujemy, spełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest rzeczą wielce istotną z punktu widzenia Google. Umiejętnie zaprogramowana i zoptymalizowana witryna ma elementarne znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do danego projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to programujemy zarówno bez wersji z systemem edycji treści. Po skończeniu projektu dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty oraz oryginalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa dodatkowe profity pod postacią: większych wyświetleń, pozyskaniu nowych klientów oraz zleceń. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Kielce

Czy użytkujesz już swoją stronę www, której użyteczność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zaplanowanych wyników? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a spróbujemy wyjaśnić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Informujemy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze bywa możliwa i nie zawsze jest warta. Niejednokrotnie o wiele prościej zaprojektować stronę www od zera zaoszczędzając czas i fundusze. Niemal wszystko uzależnione jest od jej wykonania. Z reguły jest jednak tak, iż nasza strona zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje odnowienia, toteż oferujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja strony może okazać się nieopłacalna. Zapraszamy więc do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia koniecznych aspektów. Dodatkowo oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej produktywność i konkurencyjność. Czym prędzej zapraszamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Kielce

Filarem efektywnej widoczności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest dopilnować tego już w początkowej fazie ich tworzenia, aby zapobiec w przyszłości zbędnych nakładów pieniężnych. Dość często kontrahenci kontaktują się z problemami słabej lub w ogóle niewidocznej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku problemów z widocznością oraz indeksowania portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby udoskonalić jej efektywność i widoczność w wyszukiwarkach internetowych. Audyt strony www wykonamy w pełni bezpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z niezwykle istotnych aspektów, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych istotnych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda wykorzystania tego samego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Wypróbuj to!



Strony www Kielce

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę konsens pomiędzy jej wyglądem witryny, a używalnością. Klienci, a również projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową sprawą jest skupienie się na wyglądzie witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem do czego odnosi się strona, jaka jest jej nazwa, jakie kategorie podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im szybciej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy ponadto koncentrują się na profesjonalizmie wykonania od strony technicznej, by dana witryna www pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi w związku z tym skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www dodatkowo wchodzi w zakres naszej oferty. Więc jeżeli odnosisz wrażenie, że Państwa witryna nie działa właściwie, to nadszedł odpowiedni czas, by skorzystać z naszej usługi. Przeprowadzimy dla was usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności witryny www w wynikach wyszukiwarek. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po Państwa akceptacji wziąć się do działania. Czasem potrzebne jest wykonanie strony od nowa, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już własną stronę (bądź strony) w internecie i nie masz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Mądrze jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także wykonać kopię portalu. Jeśli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce internetowej, nie ma pewności, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga