Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Strzelin

Obszar usług: Strzelin, Wiązów, Borów, Kondratowice, Przeworno.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o węższym lub szerszym wymiarze. Nasze nowoczesne strony www wypełniają wytyczne wyznaczane przez Google, co gwarantuje im wysoką widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów i usług. Nawet małe i większe biznesy, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie strategię działania wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Poza tym, za pomocą działalności w sieci, jest duża szansa osiągnąć o dużo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o firmie. Zwiększenie aktywności w internecie pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo pomysłów i rozwiązań, dzięki którym Twoja działalność będzie mogła się rozwijać oraz pozyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w sieci. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania strony www, polegająca na samoistnym ułożeniu struktury graficznej strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje przekazana dana witryna, powinien automatycznie zorientować się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych trudności odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) portali, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki w wyszukiwarce na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wyszukiwarkach internetowych.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych usprawnień, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby zyskać kontrahentów, z pewnością potrzebujesz czegoś więcej niż jedynie dobrych produktów oraz fachowej obsługi klienta. Niezbędną częścią marketingu internetowego jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, dzięki której wypromujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji i sprecyzowaniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu w prostej lini doprowadzi do poprawy liczby konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Strzelin

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, responsywne oraz przejrzyste strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od wymiaru skomplikowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu potrzebnego do jej stworzenia. Warto również skorzystać z naszego formularza wyceny, dostępnym na naszej stronie www, aby obliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojego biznesu. Każde jedno zadanie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży i specyfiki firmy, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej akceptacji, projekt graficzny strony www w następnej kolejności poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie kontrahenta jesteśmy w stanie także zaprogramować stronę internetową w wersji bez edycji treści CMS. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w wyszukiwarkach i wyraźnym sygnałem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, czytelny a zarazem użyteczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Sprawdź nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Strzelin

Witryna internetowa ma wielkie znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, aby podnieść jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, konieczna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres zadań wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony www, modułów czy zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WP w sytuacji użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu utraty hasła, błędów w kodzie strony, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Strzelin

Optymalizacja SEO strony firmowej jest bardzo istotnym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarkach internetowych. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez dkstrony już na wstępnym etapie projektowania strony internetowej, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w sieci. Wykonujemy także bezpłatnie, dobry audyt strony www która już działa, ułatwiający wyszukać wszelakie niepoprawności które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Kolejnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby wasza witryna internetowa działała poprawnie. Również duży nacisk nakładamy na samą treść na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa tekst na stronę firmową jest niepowtarzalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Zapamiętaj! Płacisz raz za artykuł, a my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu różniących się artykułów, budujących super zaplecze dla pozycjonowania. Napisz do nas!Strony www Strzelin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Prawidłowo wykonana strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji i doprowadzi do odniesienia lepszych pozycji w Google. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od sprecyzowania celu jaki ma spełniać dana strona internetowa i rzeszy użytkowników, do których pragniemy dotrzeć. Po czym określamy jakie dane powinne znajdować się na stronie internetowej, by były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł i uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na przetestowanych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie podwyższają zalety estetyczne strony, a zarazem nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Struktura oraz koloryzacja zapewniają przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Przygotowane przez naszą agencję strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji i oryginalne. Kierujemy się prostotą i prawidłową optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymogi algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Ażeby podążyć za nieustannie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą dopilnować, aby ich strony www wyróżniały się w pełni skutecznym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją stronę internetową i zaczynasz spostrzegać, że Twoja witryna www przestaje działać zadowalająco, to warto podjąć decyzję na jedną z naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Doświadczenie naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej nowego i świeżego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę witryny www oraz doradzimy najlepiej dostosowane rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Rzetelnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze zrobioną firmową witrynę internetową. Istotna jest jej odpowiednia obsługa, by całość ciągle sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę pod kątem zmiany oprawy wizualnej, rozmieszczenia i użyteczności. Ekspresowo zrealizujemy różne naprawy, gwarantując w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Nawiążmy współpracę już dziś!


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga