Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Szczecinek

Obszar usług: Szczecinek, Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy nowoczesne strony www dla firm lub osób indywidualnych. Solidność wykonania i szybkość działania to nasze cechy, które składają się na pasję, jaką jest tworzenie stron internetowych. Poprzez ukierunkowanie naszych działań na lokalną optymalizację zapewniamy skuteczną widoczność firmy w wyszukiwarce internetowej oraz podniesienie jakości marketingowych.


Handel elektroniczny to mająca mnóstwo zalet, nowa jakość w sprzedaży, w której uczestniczy coraz więcej użytkowników. Dostęp do internetu uzyskujemy prawie w każdym miejscu za pomocą mobilnych odbiorników internetowych. Dojściem do sukcesu dla wielu przedsiębiorstw staje się obecnie obecność w sieci www, otwierając przed nimi bardzo dużo możliwości przejścia na szersze rynki zbytu krajowego i zagranicznego.


Nie zwlekaj aż konkurenci Cię wyprzedzą! Zadbaj o to, by Twoja firmowa strona internetowa znalazła się na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dkstrony uczyni to dla Państwa.


Wypracowanie obecności witryny www w sieci www to mechanizm, który wymaga specjalistycznego przygotowania oraz obeznania na temat wykorzystania dostępnych sposobów i narzędzi. Projektowanie i tworzenie stron www wykonujemy poprzez wykorzystanie nowych technologii oraz trendów, a także mając na uwadze potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy. Nasze strony internetowe są w stu procentach responsywne, czyli płynnie dostosowujące się do wielkości ekranu każdego rodzaju urządzenia. Tworzenie stron www w WordPress, z systemem edycji treści (CMS), w prosty sposób umożliwi dokonywanie zmian m.in. menu na stronie internetowej.


Nowoczesne strony internetowe, kompleksowy serwis www, aktualne rozwiązania – Napisz do nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika takiego projektowania, która polega na automatycznym dostosowywaniu się struktury strony www do rozmiarów wyświetlacza urządzenia, na którym jest wyświetlany. Znacznie polepsza to wyniki m.in. w Google.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Efektywna nawigacja strony sprawi, że użytkownik od razu odnajdzie interesujące go informacje. Witryna internetowa posiada wbudowany system edycji treści strony CMS Wordpress na stronie www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Sporządzenie kodu a także struktury strony internetowej tak, aby jej treść w sposób jasny i kompleksowy dostarczała wszelkich niezbędnych informacji lub odpowiedzi na pytania internautów korzystających z wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Wykonując strony internetowe dla naszych kontrahentów, piszemy zoptymalizowany kod oraz zwracamy uwagę na to, aby były one wypełnione wartościową treścią, co zapewni wysoką wartość algorytmu wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Ocena rynku, działań konkurencji oraz wyznaczenie grupy docelowej to zadania, które mają ogromny wpływ na projektowanie i tworzenie stron internetowych. Śledzimy również na bieżąco wszelkie nowinki techniczne, które stosujemy podczas projektowania i tworzenia witryny. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz a także w jakiej branży działasz, wykonamy dla Ciebie idealną stronę www, mając w pełni na uwadze stosowanie się do zasad odpowiedniej optymalizacji SEO jak i również nienagannego wyglądu. Dzięki dkstrony wasza firmowa strona www zdobędzie dobrą szansę na odniesienie sukcesu w wyszukiwarkach.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Szczecinek

Agencja internetowa dkstrony zyskała bogate doświadczenie dzięki wielu ukończonym projektom, których wykonaliśmy na przestrzeni niemalże dziesięciu lat. Cena strony internetowej zależy od kilku podstawowych czynników, ten podstawowy to bez wątpienia stopień złożoności konkretnego projektu. Precyzyjną cenę projektu wycenimy po wypełnieniu formularza w zakładce wycena. Masę czasu wkładamy w projekt strony www, bierzemy pod uwagę również koncepcję zleceniodawcy, oraz właściwości branży, w której funkcjonuje firma. Projekt strony internetowej wykonujemy za pomocą programu Adobe Photoshop i jest on oczywiście zupełnie bezpłatny. Właściwie przemyślaną strukturę i umiejscowienie elementów graficznych strony www kolejno poddajemy programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, czy też w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS z systemem WordPress, a także jako wizytówkę w wersji nieedytowalnej. Wszystkie przekazane strony zaprogramowane są w zgodzie z wymaganymi zasadami właściwej optymalizacji SEO oraz zgodne z W3C. Pozycjoner wykonujący audyt strony www nie musi za dużo pracować, aby uzyskać jej dobrą pozycję na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce. Skontaktuj się z nami już teraz, a przekonasz się, że można mieć świetnie pracującą firmową witrynę za niewielkie pieniądze. Zapraszamy!.

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Szczecinek

Strona www jest wizytówką Twojej firmy w internecie. Design, treści oraz użyteczność witryny www wpływa na to, jak wasza działalność postrzegana jest przez potencjalnych klientów. Poświęcony do minimum czas na decyzję zakupową przez klienta jest bardzo istotny. Jeśli nie przedłożysz im właściwie waszej oferty, wówczas mogą zrezygnować już na starcie i w ogóle z niej nie skorzystać, a Ty nie zdobędziesz oczekiwanego celu. Jeśli się z nami skontaktujesz możemy dokonać oceny technicznej, a także wizualnej strony oraz zaproponować odpowiednie działanie, jak: modernizacja strony www polegająca na odświeżeniu grafiki i unowocześnieniu jej konstrukcji aby lepiej spełniała swoją funkcję, naprawa strony www, podczas gdy strona uległa programistycznej awarii lub konieczna jest aktualizacja pluginów w CMS oraz została zaatakowana przez hakera. Naprawa jak i modernizacja nie zawsze ma sens, czasami lepiej zrobić ją od nowa, administracja strony www to stała współpraca z z dkstrony w celu dokonywania bieżących uaktualnień na stronie. Obsługa stron internetowych jest zalecana dla prawidłowego funkcjonowania firmowej strony. Skontaktuj się z nami a zaproponujemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie tak, aby Twoja strona www przyciągała i zatrzymywała jak najwięcej kontrahentów.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Szczecinek

Strona www to narzędzie na które każdy jej właściciel liczy aby pozyskiwała do siebie więcej użytkowników w efekcie zwiększając procent kontaktów biznesowych, klientów co przełoży się na przyrost transakcji bądź subskrypcji dlatego warunkiem jest jej atrakcyjność. Nie zawsze tak się dzieje. Składa się na to wiele czynników, a także wiedzy do ich użycia oraz dobrego wyeksponowania. Optymalizacja SEO strony firmowej jest podstawą wyświetlenia witryny na wysokich pozycjach wyszukiwania w Google. Duże znaczenie ma obecnie SEO lokalne, czyli optymalizację strony internetowej lokalnie czyli wyszukiwania użytkowników na lokalnym rynku. Na pierwszym miejscu wykonujemy dogłębny, zupełnie darmowy audyt strony internetowej, aby znaleźć wszelkie błędy oraz nieprawidłowości na stronie, wpływające źle na pozycję i konwersję w wyszukiwarce Google. Za pomocą usługi seo copywriting zapewniamy niepowtarzalne, ciekawe oraz zrozumiałe treści na stronie www, zawierające odpowiednią liczbę fraz i słów kluczowych wymaganych przez algorytmy Google. Tworzymy synonimiczne teksty seo na podstawie jednego artykułu, za który płacisz jeden raz, a otrzymujesz pożyteczne artykuły które mają duże znaczenie dla wyszukiwarki które napisane są za pomocą odpowiedniej składni, dzięki temu otrzymasz kilkanaście unikatowych, wartościowych dla wyszukiwarki artykułów.Strony www Szczecinek

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Zbudujemy dla was efektowną wizytówkę firmowej strony internetowej. Dołożymy dużo starań, do tego aby Twoja firmowa strona www odpowiednio wyróżniła się wśród konkurencji, zarówno od strony wizualnej, jak i spełniała wszystkie techniczne aspekty wpływające na jej widoczność, sprawność oraz szybkość pracy. Naszą dziedziną jest projektowanie stron internetowych, praca nad stroną to szereg szczegółowo skoncentrowanych działań nastawionych na daną branżę, których efektem jest uwidocznienie Państwa firmowej wizytówki w sieci www. Budowa stworzonej przez nas każdej strony www opiera się na prostym, lecz efektywnym przekazie, będącym w stanie dotrzeć do odbiorcy z wykorzystaniem opracowanych słów kluczowych oraz fraz. Nasz opracowany system sprawi iż Państwa strona internetowa w sposób szybki i naturalny pojawi się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwarek internetowych, po wpisaniu przez użytkownika wyszukiwanej usługi, rzeczy, a także informacji związanej z daną branżą, dziedziną czy usługami. Wygląd strony www jest uzupełniony zbilansowaną treścią, a także nie jest przeładowany niepotrzebnymi ozdobnikami i grafikami, co przekłada się na jej prawidłową szybkość przeglądania oraz czytelność odbioru. Wysokiej jakości treści SEO zawarte na stronie www są w pełni zrozumiałe mające na celu w sposób prosty dotarcie do istotnych informacji, produktów i usług celem zwiększenia transakcji oraz użytkowników witryny. Stuprocentowa satysfakcja oraz zadowolenie naszego klienta jest naszym celem, co istotne bierzemy pod uwagę Państwa sugestie na każdym etapie wykonywania strony www.


Stara witryna nie przynosi efektów?

W aktualnych czasach odpowiednio stworzona strona internetowa jest jednym z najlepszych sposobów marketingowych. Powinieneś zdawać sobie sprawę, że aby Twoja firmowa strona internetowa była efektywna oraz miała odpowiednią konwersję, powinna bez wątpienia być na bieżąco dostosowywana do zmieniających się trendów projektowania stron internetowych. Stara strona www może zniechęcać klientów, a także generować niepotrzebne koszty. Oferowana usługa czyli modernizacja strony internetowej, to nowy nowoczesny design, a także odpowiedni content marketing, który przyniesie dla Ciebie korzyści w postaci owocnej komunikacji z klientem. Na podstawie przeprowadzonego przez nas bezpłatnego audytu strony www, przeprowadzimy odpowiednie prace modernizacyjne, których celem jest wyróżnienie Twojej firmy w Google.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Każda istniejąca strona internetowa wymaga od czasu do czasu odświeżenia grafiki strony, wykonania aktualizacji systemu bądź mniej lub bardziej poważnych przeróbek programistycznych. Spowodowane jest to zmieniającymi się trendami, wdrażaniem coraz to nowszych technologii, a czasem zwyczajnie błędami programistycznymi. Obsługa stron internetowych w naszym wykonaniu to szerokie spektrum działań graficznych, oraz programistycznych. Nie zwlekaj z decyzją! już teraz skorzystaj z naszej usługi obsługi strony www znacznie zwiększając szansę na większą liczbę Twoich kontrahentów. Zapraszamy do współpracy z naszą agencją, a Państwa strona internetowa przyniesie jeszcze więcej korzyści.


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga