Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Świebodzin

Obszar usług: Świebodzin, Lubrza, Łagów, Skąpe, Szczaniec, Zbąszynek.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z szybką indeksacją w Google. Zapraszamy do skorzystania z naszych gotowych rozwiązań, które pozyskają dla Państwa nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wdrożyć w obecnych czasach, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Pragniemy by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich rąk narzędzie lepsze od innych, więc oferujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to aby nasza oferta była stale aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia współczesnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w dzisiejszych czasach są mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem CMS, ułatwiają nam pracę w komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy zademonstrować na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie przyjacielskiego środowiska dla użytkownika online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia tworzenia serwisu www polegająca na zaprogramowaniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na dowolnym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona www dostosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność serwisu dogadywana jest już w pierwszym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli witryna po wgraniu na serwer przygotowana jest już do następnego etapu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony ukazują się szybko w Google z uwagi na fakt iż są wdrażane fachowo i zgłaszane zaraz po ukończeniu usługi do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda udostępniona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dobrana do zakresu branży i grupy docelowej, dla jakiej jest przygotowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To efektywna kombinacja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Świebodzin

Agencja internetowa dkstrony.pl oferuje atrakcyjne pod względem kosztów oraz jakości strony www. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od dużo aspektów. Te podstawowe z nich opracowaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu szybszego i bardziej szczegółowego obliczenia ceny zaprojektowania i stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest sprawą wielce ważną z punktu widzenia Google. Prawidłowo zaprojektowana i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w programie graficznym, a w następnej kolejności kodujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to kreujemy zarówno bez wersji edycją treści strony. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa nowe profity pod postacią: większych wyświetleń, przyciągnięciu dodatkowych kontrahentów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Świebodzin

Czy dysponujesz już swą stronę www, której to użyteczność pozostawia sporo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych rezultatów? Skontaktuj się z nami, a spróbujemy odkryć gdzie jest przyczyna niepowodzenia. W obszar naszych usług wchodzi także taka usługa jak naprawa stron internetowych. Zaznaczamy zarazem, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest warta. Czasami o wiele prościej zrobić stronę www od podstaw przyoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Praktycznie wszystko zależy od jej kondycji technicznej. Ogólnie jest jednak tak, iż nasza www tylko się postarzała i potrzeba jej odnowienia, toteż oferujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i modyfikacja witryny może okazać się nieopłacalna. Zachęcamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy portalu ważna jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej wydajność i konkurencyjność. Czym prędzej namawiamy do kontaktu z nami celem omówienia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Świebodzin

Fundamentem efektywnej widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Warto jest zadbać o to już na samym początku ich projektowania, aby uniknąć na przyszłość niepotrzebnych nakładów pieniężnych. Często kontrahenci kontaktują się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony internetowej w wynikach Google. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej dziedzinie usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksacją portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co trzeba uczynić aby podnieść jej kondycję i pozycję w wynikach wyszukiwarek Google. Audyt strony www wykonujemy nieodpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z bardzo ważnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne treści oraz artykuły z wykorzystaniem najważniejszych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to specjalna metoda użycia jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Świebodzin

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu portalu warto szczególnie wziąć pod uwagę harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a łatwością w użytkowaniu. Kontrahenci, jak również projektanci, odmiennie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów kluczową rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Użytkownik, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć problemu z zauważeniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większe są szanse, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci do tego przywiązują uwagę na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, aby dana strona www pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarkach internetowych opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi zatem skupione są nie tylko na kwestiach technicznych i prawidłowej optymalizacji www, lecz i na graficznej, przejrzystej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. A więc gdy masz przeczucie, że Wasza strona www nie funkcjonuje właściwie, to nadszedł właściwy czas, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony www w wynikach Google. Proponujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu rozpocząć działania. Niejednokrotnie jednak konieczna jest modernizacja, innym razem już mała zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także przystosowana do aktualnych standardów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że masz już własną stronę www (bądź strony www) w sieci i nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej użytkowania. Nieustannie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, produktów, fotografii czy tekstu. Stosownie jest też cyklicznie co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię portalu www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w Google, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego też nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszych usług, a w przypadku jakichkolwiek pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga