Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Lidzbark Warmiński

Obszar usług: Lidzbark Warmiński, Kiwity, Lubomino, Orneta.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Projektujemy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z bardzo szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z naszych rozwiązań, które zdobędą dla Ciebie więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki firmy w przestrzeni internetowej. To gruntowne i ogromne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi klienci dostawali do swoich rąk produkt lepszy od innych, więc przedstawiamy wartościowe projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę dzisiejszych i przyszłych czasów!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Troszczymy się o to aby nasza propozycja była permanentnie aktualizowana pod względem wszelkich aktualnych trendów oraz technologii, jakie stawia obecnym e-przedsiębiorcom ten rynek i nie ustajemy w jej udoskonalaniu. Zakresem naszych usług jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobilne strony RWD, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają nam na wygodę komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia specjalizacja w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeżeli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest jedna droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na ułożeniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wczytywała się dobrze na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkownika. Funkcjonalność strony omawiana jest już w początkowym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po ukończeniu przygotowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się błyskawicznie w wyszukiwarce gdyż są projektowane solidnie oraz zgłaszane zaraz po ukończeniu portalu do indeksacji Google na podstawie mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas praca jest w każdym calu dostosowana do zakresu działalności i grupy docelowej, pod jaką jest opracowywana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Lidzbark Warmiński

Agencja internetowa dkstrony proponuje atrakcyjne odnośnie kosztów oraz jakości wizytówki stron. Zasadniczym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od masy czynników. Najistotniejsze z nich wymieniliśmy w formie zapytań w naszym formularzu kontaktowym, z którego można skorzystać w celu wygodniejszego oraz bardziej doprecyzowanego oszacowania kosztu stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni wymagania prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą szalenie znaczącą z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Prawidłowo stworzona i zoptymalizowana strona ma podstawowe znaczenie również dla pozycjonera. Zanim rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wykonuje ofertę cenową. Projekt strony www wykonujemy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to tworzymy też bez wersji z edycją treści. Po ukończeniu usługi otrzymujesz od nas mocny, szybki, wyrazisty i profesjonalny serwis www, który na pewno przyniesie dla Ciebie oczekiwane profity w postaci: odsłon strony, pozyskaniu dodatkowej ilości partnerów biznesowych oraz zapytań. Zapraszamy serdecznie!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Lidzbark Warmiński

Czy dysponujesz już swą stronę www, co do której funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia, a design nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony, a spróbujemy rozszyfrować gdzie jest przyczyna problemu. W zakres działania naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Podkreślamy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest realna i nie zawsze się opłaca. Niejednokrotnie lepiej wykonać stronę www od podstaw oszczędzając czas oraz pieniądze. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza witryna tylko się postarzała i potrzeba jej zmodernizowania, dlatego też wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, też i rekonstrukcja witryny może okazać się niekorzystna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami w celu omówienia koniecznych szczegółów. Oprócz modernizacji lub naprawy witryny znacząca jest również obsługa stron internetowych. Zachęcamy rozważyć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej skuteczność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia szczegółów współpracy. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Lidzbark Warmiński

Warunkiem efektu widzialności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Najlepiej dopilnować tego już z początku jej projektowania, tak aby zapobiec w przyszłości powtórnych nakładów pieniężnych. Bardzo często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub wcale niewidocznej swojej strony www w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw waszych zapotrzebowań świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania portalu www, proponujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby polepszyć jej kondycję i widoczność w wynikach Google. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Następnym, i zarazem jednym z niezwykle istotnych czynników, na jakie Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikatowe treści oraz artykuły wykorzystując kombinację istotnych wyrazów kluczowych. Tworzymy także synonimiczne teksty SEO, to skuteczny system wykorzystania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Skontaktuj się z nami!Strony www Lidzbark Warmiński

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia strony internetowej należy przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem graficznym, a łatwością w obsłudze. Kontrahenci, jak też sami projektanci, odmiennie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla klientów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na wyglądzie graficznym projektu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć kłopotów z ustaleniem do czego nawiązuje strona, jaka jest jej branża, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Wykonawcy co więcej koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wyszukiwarce internetowej opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi z tego względu skupione są nie tylko na kwestii technicznej i poprawnej optymalizacji portalu www, ale również i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej oprawie. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas portale www były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeżeli masz odczucie, że Wasza witryna www nie funkcjonuje prawidłowo, to nadszedł właściwy czas, by się do nas zgłosić. Wykonamy dla was usługę darmowej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Często bywa tak że potrzebny jest kompletny remont, innym razem drobna poprawa wystarczy, by pozyskać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do obecnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często zdarza się tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej obsługi. Z reguły ciągle zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy treści. Bardzo dobrze jest też cyklicznie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej kondycję owa pozycja pozostanie utrzymana. Tak więc do przedstawianych przez dkstrony.pl usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga