Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Sejny

Obszar usług: Sejny, Giby, Krasnopol, Puńsk.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy nowoczesne strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w wyszukiwarce internetowej Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas metod, które pozyskają dla was nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w Internecie. To gruntowne i gigantyczne narzędzie jakie można, a nawet trzeba wprowadzić w teraźniejszych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Zależy nam na tym by nasi Kontrahenci otrzymywali do swoich potrzeb mechanizm lepszy od innych, więc oferujemy solidne tworzenie stron internetowych oraz serwisów www na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to aby nasza usługa była systematycznie udoskonalana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia obecnym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko responsywne strony internetowe, które w połączeniu z systemem CMS, pozwalają na doskonałą wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez różnicy, z jakiej branży jesteście oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online jest prosta, jasna i klarowna droga jaką jest dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu struktury kodu strony w odpowiedni sposób aby wyświetlała się prawidłowo na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Projektowana strona internetowa dostosowana jest funkcjonalnie na potrzeby jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już na wczesnym etapie tworzenia www.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod serwisu www pisany jest w sposób zgodny z zasadami optymalizacji SEO czyli strona po oddaniu dostosowana jest już do następnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce Google z uwagi na fakt iż są wykonywane profesjonalnie oraz zgłaszane tuż po wykonaniu projektu do indeksacji Google za pomocą mapy strony.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda stworzona przez nas witryna internetowa jest we wszelkim calu dobrana do zakresu działalności i grupy finalnej, pod jaką jest programowana. Dobrze znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w sieci również nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja doświadczenia i wiedzy, z jaką chcemy się z Tobą podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Sejny

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne pod kątem kosztów i jakości strony www. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej uzależniona jest od wielu aspektów. Te najistotniejsze z nich wypisaliśmy w formie zapytań w naszym formularzu, z którego zachęcamy skorzystać w celu wygodniejszego i bardziej szczegółowego oszacowania kosztu zaprojektowania i stworzenia strony www. Portale, które projektujemy i tworzymy, spełniają w pełni założenia wymaganej optymalizacji SEO, co jest rzeczą niesłychanie istotną z punktu widzenia wyszukiwarki Google. Rzetelnie wykonana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności programujemy w dobranej do danego projektu technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kodujemy także bez wersji z systemem edycji treści. Po wykonaniu usługi dostajesz od nas mocny, szybki, atrakcyjny oraz profesjonalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe profity pod postacią: wyświetleń strony, przyciągnięciu kolejnych kontrahentów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Sejny

Czy posiadasz już własną stronę www, odnośnie której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a design nie spełnia zamierzonych efektów? Skontaktuj się z dkstrony.pl, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży powód tego stanu rzeczy. W zakres działania naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednocześnie, że naprawa strony www nie zawsze jest do zrealizowania i nie zawsze jest warta. Czasami znacznie prościej zaprojektować portal www od nowa oszczędzając czas i środki. Praktycznie wszystko uzależnione jest od jej wykonania i stanu technicznego. Często jest jednak tak, że nasza witryna www zwyczajnie się postarzała i potrzeba jej rekonstrukcji, dlatego dodatkowo wykonujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, też i przebudowa stron może okazać się nieekonomiczna. Zatem zapraszamy do kontaktu z dkstrony celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Oprócz modernizacji i naprawy witryny www znacząca jest także obsługa stron internetowych. Proponujemy przemyśleć więc administrację strony internetowej aby podnieść jej produktywność i konkurencyjność. Bezzwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Sejny

Warunkiem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zatroszczy się o to już w pierwszej fazie jej tworzenia, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych środków. Bardzo często kontrahenci kontaktują się z problemem mało widocznej lub w ogóle niewidocznej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadcząc usługi SEO, a szczególnie kilka bardzo fundamentalnych w tej sferze usług. W przypadku problemów widoczności oraz indeksacją strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby uczynić aby poprawić jej efektywność i pozycję w wyszukiwarkach. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Następnym, a jednocześnie jednym z istotnych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikalne teksty oraz artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych najważniejszych wyrazów kluczowych. Sporządzamy również synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda wykorzystania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się tekstu. Skontaktuj się z nami!Strony www Sejny

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy projektowaniu portalu należy przede wszystkim zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem wizualnym, a użytkowością. Klienci, jak też sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na portalu, nie powinien mieć kłopotów z określeniem do czego odnosi się strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne i jakie są opcje wyboru. Im prędzej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zatrzyma się na stronie www dłużej i skorzysta z usług. Projektanci oprócz tego skupiają się na dokładności wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz odpowiedniej optymalizacji strony, ale również i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej oprawie. Dołożymy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony www były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. A więc jeśli odnosisz przeczucie, że Państwa witryna www nie działa prawidłowo, to nadszedł stosowny czas, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści oraz widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy solidne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu zacząć działania. Nierzadko jednak potrzebny jest kompletny remont, innym razem już drobna zmiana wystarczy, by pozyskiwać większy ruch i zainteresowanie potencjalnych kontrahentów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów zabezpieczeń (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Często bywa tak, że posiadasz już swoją witrynę (bądź witryny) w internecie ale nie masz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Systematycznie zachodzi potrzeba, by przeprowadzać zmiany dotyczące oferty, towarów, fotografii czy tekstu. Bardzo dobrze jest też czasem co pewien czas wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony www. Jeżeli strona znajduje się już na dobrej pozycji w wyszukiwarce Google, nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez nas usług oferujemy również prowadzenie strony internetowej.


Zatem nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga