Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Międzychód

Obszar usług: Międzychód, Sieraków, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym obrębie. Nasze nowoczesne strony www w pełni wypełniają standardy nakładane przez wyszukiwarkę, co zapewnia im dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie przedsiębiorstwa, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił gruntownie filozofię funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego kontrahenta. Co więcej, przy pomocy internetu, można szybciej osiągnąć o wiele więcej interesantów naszych produktów i usług.


Od teraz zatroszcz się o to, aby wyszukiwarka Google dysponowała aktualnymi informacjami o Twojej działalności. Wzmocnienie widoczności w sieci internetowej pozwoli Ci odnieść znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji dotychczasową stronę www tak, by była wizytówką Twojej działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet i telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, zapewnia przejrzystą strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron www, polegająca na automatycznym ułożeniu wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana strona www, powinien momentalnie zorientować się w jej logicznym układzie, i bez trudu odnaleźć zawarte w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, by była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce na wybrane frazy lub wyrazy kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu odpowiednich modyfikacji, witryna internetowa jest czytelna, funkcjonalna i sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc przyciągnąć klientów, potrzebujesz czegoś więcej aniżeli tylko dobrego produktu i profesjonalnej obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu internetowego jest obecnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Wyznaczenie celu z pewnością doprowadzi do zwiększenia ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Międzychód

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony tworzy lekkie, responsywne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od miary skomplikowania zlecenia, i co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie, by obliczyć dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde przez nas zadanie poprzedza odpowiednio dopasowany do danej branży oraz specyfiki działalności firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, a także w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na Twoje żądanie jesteśmy w stanie także zbudować stronę www w wersji systemu edycji. Gwarantowana również przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w Google oraz dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty a również praktyczny serwis www dopasowany do tematyki Twojej działalności. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Międzychód

Strona internetowa posiada bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem witryny. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Nierzadko wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą stronę www, by zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na odpowiednim poziomie widoczności i zagwarantować im sprawną pracę, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów czy zapewnienie odpowiedniej responsywności. Ważne są także aktualizacje systemu WP w sytuacji posiadania witryny www z edycją treści CMS w panelu systemu WordPress. W trudnych przypadkach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy solidny nieodpłatny audyt Twojej witryny www, a następnie zaoferujemy jak najbardziej korzystne rozwiązania!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Międzychód

Optymalizacja SEO strony internetowej jest bardzo obowiązkowym procesem, wpływającym na dobrą widoczność na pierwszej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wczesnym etapie tworzenia strony www, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Proponujemy także bezpłatny, dokładny audyt strony www działającej, umożliwiający wyszukać wszelakie błędy które wpływają na jej niską indeksację w Google. Kolejnie przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak aby Państwa witryna www działała idealnie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Państwa artykuł na stronę firmową jest unikatowy, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co istotne! Płacisz za jeden artykuł, po czym my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu odmiennych treści, wspomagające extra zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Międzychód

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie utworzona strona www wyróżni Twoją firmę w odniesieniu do konkurencji i sprawi odniesienie wyższych pozycji w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki musi pełnić dana witryna www oraz rzeszy użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. Następnie określamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie, aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał konkretne materiały. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, realizacje. Umieszczanie zdjęcia i galerie wzmacniają walory estetyczne portalu, a zarazem nie wpływając na szybkość ładowania oraz zakłócenia przejrzystości. Układ oraz koloryzacja gwarantują miły dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez dkstrony strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Stawiamy na prostotę i należytą optymalizację witryny, co w zupełności spełnia kompleksowo wymogi algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nie zostać w tyle za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą zadbać o to, aby ich witryny www były w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy posiadasz już własną witryną www oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja strona przestaje pracować jak należy, to warto zdecydować się na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www innowacyjnego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność witryny, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Bezpłatnie wykonamy całościową analizę strony www i podpowiemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy od razu po zatwierdzeniu przez klienta. Czasem po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszystkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością zdajesz sobie sprawę, iż nie wystarczy posiadać doskonale zrobioną firmową stronę www. Bardzo istotna jest jej profesjonalna obsługa, by wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, w pełni dostosowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy zajdzie taka potrzeba, to zmienimy stronę www w odniesieniu do zmiany szaty wizualnej, rozłożenia i użyteczności. Niezwłocznie dokonamy wszelkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Odpowiadamy na wszelkie zapytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga