Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Gryfice

Obszar usług: Gryfice, Brojce, Karnice, Płoty, Rewal, Trzebiatów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obrębie. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni wypełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę internetową Google, co gwarantuje im dobrą widoczność na tle konkurencji.


Internet to doskonałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców towarów oraz usług. Nawet małe i większe firmy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową lub zagraniczną. E-commerce zmienił gruntownie metody działania wielu firm konkurujących o znalezienie potencjalnego kontrahenta. Co więcej, w sieci internetowej, można szybciej zdobyć o wiele więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka internetowa posiadała aktualne informacje o firmie. Podniesienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od początku, bądź dokonamy modernizacji istniejącą już stronę tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet oraz telefon. Dodatkowo, tworzenie stron www w WordPress, pozwala nam na uporządkowaną strukturę informacji systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu www, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien szybko zorientować się w jej schemacie, i bez trudu wyszukiwać poszukiwane w niej materiały.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) stron www, mająca na celu specjalistyczne uskutecznienie portalu, by była ona w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, witryna www jest czytelna, funkcjonalna oraz wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, potrzeba Tobie więcej niż tylko dobrego produktu oraz fachowej jakości obsługi klienta. Bardzo ważną częścią marketingu w sieci jest aktualnie firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz skutecznie swoją działalność w sieci. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do przyrostu konwersji oraz zysków.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Gryfice

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne oraz przejrzyste witryny www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu skomplikowania usługi, a co za tym idzie, czasu który trzeba poświęcić na jej wykonanie. Zachęcamy także skorzystać z naszego formularza wyceny witryny www, który dostępny jest na naszej stronie www, aby sprecyzować od razu, jaka będzie cena strony internetowej dla Ciebie. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www w następnej kolejności poddany jest programowaniu w odpowiedniej wedle zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy również zbudować stronę internetową w wersji bez edycji treści CMS. Gwarantowana także przez nas jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą widoczności strony w Google i dużym ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie dostajesz profesjonalny, przejrzysty a zarazem praktyczny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Gryfice

Wizytówka strony w sieci ma wielkie znaczenie dla wizerunku działalności, a ewentualne jej błędy mogą w konsekwencji źle wpływać na komunikację naszych odbiorców odwiedzających stronę z właścicielem strony. Modernizacja strony internetowej na pewno pomoże w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej witryny. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, potrzebna jest ich nieustanna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z wielką chęcia zapewnimy wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów czy zapewnienie optymalnej responsywności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w przypadku posiadania strony www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych przypadkach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Gryfice

Optymalizacja SEO strony firmowej jest szczególnie niezbędnym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na czołowej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już na wczesnym etapie projektowania witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy także bezpłatnie, dokładny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający zbadać wszelakie błędy które wpływają na jej złą indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przechodzimy do optymalnych rozwiązań, tak aby Twoja witryna internetowa funkcjonowała poprawnie. Również duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony nam przez was artykuł na witrynę www jest unikatowy, indywidualny, wyposażony w wyselekcjonowane frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Pamiętaj! Płacisz za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu innych treści, budujących dobre zaplecze dla pozycjonowania. Zadzwoń do nas!Strony www Gryfice

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Fachowo wykonana strona www wyróżni Waszą działalność w porównaniu do konkurencji oraz spowoduje odniesienie polepszenia efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych rozpoczyna się zwykle od sprecyzowania celu jaki musi spełniać dana strona www i rzeszy użytkowników, do których spodziewamy się dotrzeć. Po czym ustalamy jakie dane powinny znaleźć się na stronie internetowej, aby były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie do nich dotarł oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane zakładki witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie wzmacniają zalety estetyczne witryny, a zarazem nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz oryginalne. Zwracamy uwagę na prostotę oraz odpowiednią optymalizację witryny www, co doskonale spełnia wszelkie wymogi algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc podążyć za stale rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą zadbać o to, żeby ich strony www były w pełni działającym narzędziem marketingowym. Gdy posiadasz już swoją stronę internetową oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja strona www przestaje pracować należycie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wykwalifikowanie naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie internetowej nowoczesnego i świeżego wyglądu, dostosowanego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę witryny www i podpowiemy optymalne rozwiązania, które zastosujemy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby wypromować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Rzetelnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Niewątpliwie rozumiesz, iż nie wystarczy posiadać znakomicie stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo ważna jest jej właściwa obsługa, by wszystko bez przerwy sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy realizować niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie internetowej. Gdy zajdzie owa potrzeba, to odnowimy stronę www pod kątem zmiany oprawy graficznej, formy i funkcjonalności. Ekspresowo wykonamy różne naprawy, zapewniając w efekcie końcowym całościową optymalizację strony www. Czekamy na kontakt!


Tym samym nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga