Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Janów Lubelski

Obszar usług: Janów Lubelski, Batorz, Chrzanów, Dzwola, Godziszów, Modliborzyce, Potok Wielki.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dla mniejszych działalności z szybką indeksacją w wyszukiwarce internetowej Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas rozwiązań, które zdobędą dla was więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie są już tylko wizytówką firmy w sieci. To kompleksowe oraz wielkie narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w reklamie online XXI wieku, by nie zniknąć pośród olbrzymiej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich dłoni narzędzie lepsze od innych, więc proponujemy profesjonalne i nowoczesne projektowanie stron internetowych oraz serwisów internetowych na miarę XXI wieku!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Konsumencie oraz jego Kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza propozycja była stale udoskonalana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej ulepszaniu. W zakres naszych usług wchodzi projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnym świecie są już tylko mobile witryny RWD, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam pełną wygodę komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie specjalizacja w której umiemy zaprezentować to co potrafimy dla was zrobić. Bez znaczenia, jaki jest wasz zakres działalności oraz jakie są wasze preferencje – jeśli chodzi o zaprojektowanie i stworzenie wygodnego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, nowe mechanizmy i rozwiązania – serdecznie zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technologia projektowania strony www polegająca na ułożeniu źródła strony www w odpowiedni sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Kodowana strona www przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność strony omawiana jest już w pierwszym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod portalu pisany jest w sposób zgodny z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli strona po przekazaniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w sieci.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Witryny ukazują się błyskawicznie w Google ponieważ są wykonywane solidnie oraz zgłaszane tuż po ukończeniu portalu do indeksacji Google przy pomocy mapy portalu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda utworzona przez nas praca jest w każdym aspekcie dostosowana do obszaru branży i grupy finalnej, dla której jest przygotowywana. Świetnie znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie również nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z którą możemy się z Państwem podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Janów Lubelski

Nasza agencja internetowa dkstrony.pl proponuje atrakcyjne pod względem ceny oraz jakości strony. Zrozumiałym faktem jest, iż cena strony internetowej zależna jest od mnóstwa aspektów. Te najistotniejsze z nich rozpisaliśmy w formie pytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego można skorzystać w celu efektywniejszego oraz bardziej precyzyjnego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Serwisy, które projektujemy, wypełniają w pełni zasady prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą niesłychanie znaczącą pod kątem widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Porządnie stworzona i zoptymalizowana witryna ma zasadnicze znaczenie również dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wylicza usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a w następnej kolejności kodujemy w odpowiedniej do projektu technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli ktoś nie potrzebuje CMS, to kreujemy też bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu zlecenia dostajesz od nas mocny, szybki, wyrazisty oraz nieszablonowy serwis www, który na pewno przyniesie dla Państwa oczekiwane profity pod postacią: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu więcej partnerów biznesowych oraz zapytań. Zadzwoń do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Janów Lubelski

Czy masz już własną stronę www, której to funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia założonych wyników? Skontaktuj się z dkstrony, a postaramy się wyjaśnić gdzie leży powód problemu. W skład naszych usług wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze okazuje się realna i nie zawsze jest sensowna. Czasami lepiej zaprojektować stronę www od nowa przyoszczędzając czas oraz środki pieniężne. Niemal wszystko uzależnione jest od jej kondycji technicznej. Bardzo często bywa jednak tak, iż nasza witryna zwyczajnie się zestarzała i potrzebuje rekonstrukcji, dlatego również proponujemy usługi takie jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryn może okazać się nieekonomiczna. Zapraszamy zatem do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia koniecznych szczegółów. Co więcej oprócz modernizacji lub naprawy witryny znacząca jest też obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby rozszerzyć jej efektywność i konkurencyjność. Czym prędzej zachęcamy do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia szczegółów współpracy. Bardzo chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Janów Lubelski

Fundamentem efektywnej widoczności w wyszukiwarce Google jest właściwa optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już we wczesnej fazie jej projektowania, aby zapobiec na przyszłość zbędnych środków. Dosyć często klienci zgłaszają się z problemem słabo widocznej lub w ogóle niewidocznej strony w wynikach wyszukiwania. Dlatego wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom oferując usługi SEO, a w zasadzie kilka fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów widoczności oraz indeksowania strony www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem odpowiedniej optymalizacji SEO. Ustalamy, gdzie i co należałoby zmienić aby polepszyć jej kondycję oraz widoczność w Google. Audyt strony www oferujemy nieodpłatnie. Dalszym, a jednocześnie jednym z najistotniejszych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalne pisanie tekstów pod SEO. Tworzymy unikatowe teksty i artykuły z wykorzystaniem wyselekcjonowanych strategicznych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez sytuacji duplikatu tekstu. Sprawdź to!Strony www Janów Lubelski

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Przy tworzeniu witryny www należy szczególnie zwrócić uwagę na konsens pomiędzy jej wyglądem graficznym, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, jak również sami wykonawcy, bardzo różnie patrzą na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów istotną sprawą jest skupienie się na wyglądzie graficznym witryny. Użytkownik, który znajdzie się na portalu www, nie powinien mieć problemów z ustaleniem o czym jest witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odnajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na stronie dłużej i skorzysta z usług. Projektanci do tego koncentrują się na poprawności wykonania od strony programistycznej, by dana strona www pojawiła się wysoko w wyszukiwarce opartych na specjalnych wzorcach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz prawidłowej optymalizacji www, ale również i na wizualnej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie. Dołożymy wszelkich starań, aby tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www także wchodzi w obszar naszych możliwości. A więc w przypadku gdy masz odczucie, że Twoja strona nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł najlepszy okres, by się z nami skontaktować. Wykonamy dla Państwa usługę nieodpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Oferujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przystąpić do działania. Nierzadko potrzebna jest kompletna modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by pozyskiwać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Twoja strona www będzie także dostosowana do aktualnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że posiadasz już swoją stronę www (bądź strony www) w sieci ale nie posiadasz odpowiednio wyspecjalizowanego pracownika do jej obsługi. Do tego regularnie zachodzi konieczność, by wprowadzać zmiany dotyczące usług, towarów, fotografii czy tekstu. Racjonalnie jest też regularnie przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Jeśli strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, wcale nie ma pewności, że bez wykonywania aktualizacji i dbania o jej kondycję ta pozycja się utrzyma. Tak więc do oferowanych przez dkstrony usług oferujemy także prowadzenie strony internetowej.


A zatem nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga