Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Pleszew

Obszar usług: Pleszew, Chocz, Czermin, Dobrzyca, Gizałki, Gołuchów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym obszarze. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają zasady nakładane przez wyszukiwarki, co zapewnia im wysoką pozycję wyszukiwarkach internetowych.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie pozwalające dotrzeć do potencjalnych odbiorców produktów oraz usług. Nawet małe i większe działalności, dzięki bardzo dużym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił absolutnie metody działania wielu podmiotów konkurujących o dotarcie do potencjalnego klienta. Notabene, dzięki internetowi, jest duża szansa pozyskać o wiele więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka internetowa dysponowała aktualnymi informacjami o działalności. Wzrost widoczności w sieci pozwoli Ci osiągnąć znaczną przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo chęci i rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Stworzymy od podstaw, bądź zmodernizujemy istniejącą witrynę www tak, aby była wizytówką firmy w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. W dodatku, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym ułożeniu wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych a także stacjonarnych komputerach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje przekazana dana witryna, powinien w szybkim czasie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszych trudności znaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja stron www, mająca na celu takie uskutecznienie strony www, aby była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na określone frazy oraz wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych usprawnień, strona www jest wyrazista, funkcjonalna i sowicie oceniana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby zyskać kontrahentów, potrzebujesz coś więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej obsługi klienta. Ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, dzięki której zareklamujesz efektywnie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, konkurencji i określeniem grupy docelowej kontrahentów. Sprecyzowanie targetu z pewnością doprowadzi do wzrostu ilości konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pleszew

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, responsywne i przejrzyste witryny www. Całkowity koszt witryny www zależny jest od poziomu rozbudowania usługi, i co się z tym wiąże, czasu który trzeba poświęcić na jej stworzenie. Warto także skorzystać z naszego formularza wyceny, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, aby wyliczyć o wiele szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i specyfiki działalności, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www kolejnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej do zapotrzebowania technologii AMP, oraz w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na żądanie klienta możemy także zaprogramować witrynę w wersji bez edycji treści. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja SEO witryny www, co jest podstawą indeksacji strony w Google i dużym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, czytelny a zarazem użyteczny serwis www dokładnie dopasowany do tematyki Twojej firmy. Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pleszew

Strona www posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem portalu. Modernizacja strony internetowej z pewnością pomoże w dostarczeniu nowych kontrahentów. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą stronę www, aby zwieloktornić jej konwersję. By utrzymać strony www na najwyższym poziomie widoczności oraz zagwarantować im poprawną pracę, wymagana jest ich systematyczna obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości oraz umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci taką usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszych obowiązków wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny, modułów lub zapewnienie odpowiedniej responsywności. Istotne są także aktualizacje systemu WordPress w sytuacji użytkowania strony www z systemem treści CMS w zapleczu administratora systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pleszew

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie istotnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje szeroki zestaw praktyk, wdrażanych przez dkstrony już na wczesnym etapie projektowania strony internetowej, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność oraz promocję w internecie. Proponujemy także zupełnie darmowy, solidny audyt strony www która już funkcjonuje, pozwalający znaleźć wszystkie niepoprawności mające wpływ na jej niską indeksację w Google. W następnej kolejności przechodzimy do właściwych rozwiązań, tak by wasza strona internetowa działała poprawnie. Niemały nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z wytycznymi SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla wyszukiwarek Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w mocne frazy i słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek internetowych. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my tworzymy z niego synonimiczne teksty SEO, dzięki temu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się artykułów, budujących super zaplecze pozycjonerskie. Zapytaj o szczegóły!Strony www Pleszew

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie wykonana strona www wyróżni Twoją działalność względem konkurencji i doprowadzi do znacznych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczyna się zwykle od określenia celu jaki ma pełnić dana witryna oraz grona odbiorców, do których chcielibyśmy dotrzeć. W drugiej kolejności ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie, by były zrozumiałe i umieszczone w sposób taki, aby użytkownik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał precyzyjne odpowiedzi. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą prawidłowo wyeksponowane elementy witryny, m.in. strona główna, oferta, cennik, kontakt, referencje. Wstawiane zdjęcia i galerie podnoszą walory estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja gwarantują przyjazny dla oczu wizualny komfort odbioru strony www. Zaprojektowane przez naszą firmę strony internetowe są w pełni zoptymalizowane oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę i prawidłową optymalizację witryny www, co w każdym calu spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek internetowych.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Pragnąc nadążyć za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą dopilnować, żeby ich witryny www wyróżniały się w pełni niezawodnym narzędziem reklamowym. Od kiedy masz już swoją witrynę internetową oraz zaczynasz zauważać, iż Twoja strona www przestaje funkcjonować jak należy, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie www nowoczesnego i świeżego wyglądu, w sam raz do najnowszych technologii i standardów. Ulepszymy widoczność witryny, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny internetowej oraz zaproponujemy optymalne rozwiązania, które wdrożymy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bez wątpliwości uświadamiasz sobie, iż nie wystarczy posiadać bardzo dobrze wykonaną firmową stronę internetową. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość ciągle sprawnie działała i zapewniała konwersję. Od razu zdecyduj się na pomoc agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Twojej firmie konkretne, w całości dopasowane i niezawodne prowadzenie strony internetowej. Bez przerwy będziemy przeprowadzać niezbędne aktualizacje systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Jak tylko zdarzy się owa potrzeba, to odnowimy stronę www w odniesieniu do zmiany oprawy graficznej, struktury i użyteczności. Ekspresowo dokonamy wszelkie naprawy, zapewniając finalnie całościową modernizację strony internetowej. Nawiążmy współpracę już dziś!


Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga