Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Łowicz

Obszar usług: Łowicz, Bielawy, Chąśno, Domaniewice, Kiernozia, Kocierzew Południowy, Łyszkowice, Nieborów, Zduny.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych firm o mniejszym lub większym wymiarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają standardy określane przez Google, co gwarantuje im bardzo dobrą lokalizację w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki tym możliwościom jakie umożliwia nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową oraz zagraniczną. E-commerce zmienił na dobre strategię działania wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego klienta. Co więcej, przy pomocy internetu, można szybciej przyciągnąć o sporo więcej klientów naszych produktów oraz usług.


Już od teraz zatroszcz się o to, by wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o firmie. Podniesienie widoczności w sieci pozwoli Ci odnieść przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Posiadamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza firma będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Zaprojektujemy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji aktualną witrynę tak, aby była wizytówką działalności w internecie. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych tj. tablet oraz telefon. Notabene, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę informacji systemu edycji treści strony CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www są naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania stron internetowych, polegająca na samoczynnym dostosowaniu się wyglądu graficznego strony do wymiarów okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje przekazana dana strona internetowa, powinien momentalnie zorientować się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszych kłopotów odnaleźć poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu odpowiednie przygotowanie strony internetowej, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania na wybrane frazy a także wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W wyniku wprowadzenia specjalnych usprawnień, witryna internetowa jest przejrzysta, funkcjonalna i wysoko oceniana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zdobyć kontrahentów, potrzeba Tobie czegoś więcej niż tylko dobrego produktu i profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle istotną częścią marketingu internetowego jest dzisiaj firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie swoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku danej branży, konkurentów i ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do przyrostu konwersji.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Łowicz

Od 9 lat agencja internetowa dkstrony projektuje lekkie, mobilne i schludne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od stopnia rozbudowania projektu, a co za tym idzie, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Polecamy również skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie www, aby oszacować już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde jedno zadanie poprzedza dostosowany do danej branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny strony następnie poddany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, oraz w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy również zaprogramować witrynę www w wersji bez CMS. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, jest to podstawą widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz niemałym ułatwieniem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem w sieci. Finalnie otrzymujesz profesjonalny, przejrzysty i funkcjonalny serwis www odpowiedni do tematyki Twojej firmy. Skontaktuj się!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Łowicz

Wizytówka strony w sieci posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w istocie źle oddziaływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Nierzadko wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, by spotęgować jej konwersję. By utrzymać strony www na najwyższym poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawne funkcjonowanie, wymagana jest ich nieustanna obsługa. Jeśli brak Tobie wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z przyjemnością zapewnimy Ci taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W skład naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek witryny www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu CMS – WordPress w sytuacji użytkowania witryny www z wersją edytowalną w CMS w zapleczu administratora WordPress. W trudnych sytuacjach, gdy witryna www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, proponujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Łowicz

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie niezbędnym procesem, wpływającym na okazanie się na czołowej stronie wyników wyszukiwania Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na początkowym etapie tworzenia witryny, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność i promocję w sieci. Proponujemy także bezpłatny, dokładny audyt strony www działającej, umożliwiający wyszukać wszystkie nieprawidłowości które odwzorowują na jej niską indeksację w wyszukiwarce. W następnej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, aby Państwa strona firmowa działała skutecznie. Także duży nacisk kładziemy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Państwa artykuł na bloga jest niepowtarzalny, indywidualny, uzbrojony w poszukiwane frazy oraz słowa kluczowe, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarki Google. Co istotne! Płacisz tylko za jeden artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu indywidualnych tekstów, budujących właściwe zaplecze dla pozycjonowania. Skontaktuj się!Strony www Łowicz

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Właściwie wykonana strona www wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji oraz doprowadzi do lepszych efektów widoczności w wyszukiwarkach. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki ma spełniać dana strona i grona kontrahentów, do których chcemy dotrzeć. Kolejnie ustalamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, tak by były oczywiste oraz umieszczone w sposób taki, by odwiedzający w łatwy sposób, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, referencje. Umieszczanie zdjęcia oraz galerie wzmacniają walory estetyczne portalu, jednocześnie nie wpływając na szybkość wczytywania oraz zakłócenia czytelności. Struktura oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Opracowane przez nas strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Kierujemy się prostotą oraz prawidłową optymalizację strony, co pod każdym względem spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarki Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Aby nie zostać w tyle za nieustająco rozwijającą się technologią internetową, przedsiębiorstwa muszą przypilnować, aby ich strony internetowe wyróżniały się w pełni skutecznym narzędziem marketingowym. Od kiedy masz już swoją stronę oraz zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja strona www przestaje działać dobrze, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Profesjonalność naszych programistów przełoży się na zapewnienie Twojej stronie innowacyjnego wyglądu, dopasowanego do aktualnych technologii i standardów. Poprawimy widoczność strony internetowej, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy przeprowadzimy całościową analizę witryny i zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które zastosujemy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiadamy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze stworzoną firmową stronę internetową. Bardzo ważna jest jej prawidłowa obsługa, aby wszystko stale sprawnie działało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, całkowicie dostosowane i prawidłowe prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej stronie www. Gdy tylko zdarzy się owa potrzeba, to odświeżymy stronę internetową pod kątem zmiany szaty graficznej, struktury i użyteczności. Na bieżąco dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając na końcu całościową optymalizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga