Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Słupca

Obszar usług: Słupca, Lądek, Orchowo, Ostrowite, Powidz, Strzałkowo, Zagórów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Dysponujemy bogatym doświadczeniem, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o mniejszym lub większym obrębie. Tworzone przez nas nowoczesne strony www w pełni spełniają wytyczne określane przez wyszukiwarkę, co gwarantuje im dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania.


Internet to doskonałe niezbędne narzędzie umożliwiające dotarcie do potencjalnych nabywców produktów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie działalności, dzięki wielkim możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą prowadzić sprzedaż krajową oraz zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił zupełnie metody funkcjonowanie wielu podmiotów konkurujących o uwagę potencjalnego kontrahenta. Poza tym, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej klientów naszych produktów bądź usług.


Już dziś zatroszcz się o to, by wyszukiwarka dysponowała aktualnymi informacjami o działalności jaką prowadzisz. Zwiększenie aktywności w sieci pozwoli Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy sporo chęci oraz rozwiązań, dzięki którym Twoja firma będzie mogła się rozwijać i przyciągać nowych kontrahentów. Zaprojektujemy od zera, bądź dokonamy modernizacji gotową witrynę internetową tak, aby była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe wykonywane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje przejrzystą strukturę nawigacyjną systemu zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www jest naszą specjalnością. Zadzwoń do nas już teraz! Zapraszamy!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika tworzenia serwisu internetowego, polegająca na automatycznym ułożeniu struktury graficznej strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Nabywca, dla którego zostaje zasugerowana dana strona internetowa, powinien naturalnie zorientować się w jej konstrukcji, i bez najmniejszego kłopotu odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu specjalistyczne usprawnienie strony, by była w stanie osiągnąć jak najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania na zdefiniowane frazy i wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia odpowiednich informacji i zmian, strona www jest czytelna, funkcjonalna oraz sowicie oceniana przez algorytm Google.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Chcąc zyskać kontrahentów, potrzebujesz czegoś więcej niż tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Bardzo istotną częścią marketingu w sieci jest w dzisiejszych czasach firmowa strona www, poprzez którą zareklamujesz skutecznie Twoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku właściwej branży, konkurencji i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie celu z całą pewnością doprowadzi do wzrostu Kontaktu z Państwem.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Słupca

Od 9 lat nasza agencja internetowa tworzy efektywne, responsywne i czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uwarunkowany jest od poziomu skomplikowania usługi, co ma wpływ na ilość, czasu potrzebnego na jej stworzenie. Warto także skorzystać z naszego formularza wyceny strony www, który dostępny jest na naszej stronie, aby oszacować dużo szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej działalności. Każde nasze jedno zlecenie poprzedza dopasowany odpowiednio do branży i charakteru firmy, indywidualnie stworzony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny strony www następnie poddawany jest kodowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, a także w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta możemy również zaprogramować stronę w wersji nieedytowalnej. Gwarantowana także przez dkstrony jest odpowiednia optymalizacja pod SEO witryny www, która jest podstawą zaindeksowania strony w wyszukiwarkach i dużą pomocą dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed pozycjonowaniem. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny a także funkcjonalny serwis www odpowiedni do zakresu Twojej działalności. Zadzwoń teraz!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Słupca

Wizytówka strony w internecie posiada duże znaczenie dla wizerunku firmy, a ewentualne jej błędy mogą w istocie negatywnie oddziaływać na komunikację naszych kontrahentów odwiedzających stronę z właścicielem strony www. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasami wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, aby zwiększyć jej konwersję. By utrzymać strony internetowe na odpowiednim poziomie widoczności a także zagwarantować im sprawną pracę, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości czy umiejętności, to możemy zapewnić wam takową usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika strony, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Istotne są także aktualizacje systemu WordPress w przypadku użytkowania witryny www z systemem treści CMS w zapleczu administratora WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Słupca

Optymalizacja SEO strony firmowej jest niezwykle koniecznym procesem, mającym wpływ na uzyskanie widoczności na wysokiej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, wdrażanych przez nas już na wstępnym etapie tworzenia witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w sieci. Proponujemy również bezpłatnie, profesjonalny audyt strony www istniejącej, umożliwiający wybadać wszelakie błędy mające wpływ na jej słabą indeksację w wyszukiwarce Google. W dalszej kolejności przystępujemy do konkretnych rozwiązań, by Państwa strona www pracowała dobrze. Spory nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, powstałą zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, toteż dlatego oferujemy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, uzbrojony w odpowiednie frazy oraz wyrazy, co jest podstawą dla algorytmów wyszukiwarek. Co istotne! Płacisz raz za artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnorakich treści, wspomagające poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Sprawdź nas!Strony www Słupca

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Solidnie wykonana strona www wyróżni Waszą firmę na tle konkurencji oraz doprowadzi do znacznych efektów widoczności w sieci. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od sprecyzowania celu jaki ma pełnić dana witryna i rzeszy odbiorców, do których przewidujemy dotrzeć. Następnie ustalamy jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www, tak aby były zrozumiałe i zamieszczone w sposób taki, by czytelnik w prosty sposób, w krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne odpowiedzi. Budowa stron internetowych oparta jest na skutecznych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, usługi, cennik, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą atrakcyjność witryny, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja i koloryzacja zapewniają przyjazny dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są całkowicie doprowadzone do perfekcji oraz nowoczesne. Zwracamy uwagę na prostotę i należytą optymalizację strony, co doskonale spełnia wszelkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Chcąc nadążyć za wiecznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, aby ich witryny www wyróżniały się w pełni oryginalnym narzędziem marketingowym. Od czasu gdy posiadasz już własną stronę internetową i zaczynasz zdawać sobie sprawę, że Twoja strona internetowa przestaje działać należycie, wówczas warto zdecydować się na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Kompetencje naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie internetowej oryginalnego wyglądu, adekwatnego do najnowszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co doprowadzi do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie wykonamy całościową analizę witryny oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wdrożymy natychmiast po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasami po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w Google i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Dokładnie, zrozumiale i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zapewne jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej właściwa obsługa, aby wszystko stale sprawnie funkcjonowało i zapewniało konwersję. Już dziś zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Ci konkretne, doskonale dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Regularnie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę pod kątem zmiany szaty wizualnej, budowy i funkcjonalności. Błyskawicznie zrealizujemy wszystkie naprawy, zapewniając finalnie całościową modernizację strony www. Zapraszamy do skontaktowania się z nami!


Odpowiadamy na każde pytanie. Zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga