Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Pobiedziska

Obszar usług: Pobiedziska - powiat poznański.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Tworzymy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z bardzo szybką widocznością w wyszukiwarce Google. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Państwa więcej nowych klientów oraz zleceń!


Strony internetowe nie spełniają już wyłącznie roli wizytówki działalności w przestrzeni internetowej. To kompleksowe oraz potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wdrożyć w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród ogromnej konkurencji. Chcemy by nasi Kontrahenci dostawali do swoich rąk produkt wydajniejszy od innych, więc proponujemy wartościowe i nowoczesne projektowanie stron www oraz serwisów www na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Z uporem dbamy o to by nasza usługa była systematycznie odświeżana pod względem wszelkich aktualnych trendów i technologii, jakie stawia współczesnym przedsiębiorcom e-rynek i nie przestajemy w jej doszlifowaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem w obecnych czasach są responsywne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, pozwalają na pełny komfortu komunikacji z kontrahentem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to bez wątpienia obszar w którym umiemy pokazać na co nas stać. Bez różnicy, w jakiej branży działacie oraz jakie są wasze potrzeby – jeśli chodzi o stworzenie wygodnego dla użytkownika środowiska online jest jeden kierunek dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, innowacyjne rozwiązania – zapraszamy do kontaktu – sprawdź nas!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania serwisu www polegająca na zakodowaniu kodu strony w odpowiedni sposób aby wczytywała się poprawnie na dowolnym urządzeniu przenośnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Programowana witryna internetowa przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej obsługi. Funkcjonalność portalu uzgadniana jest już w pierwszym etapie kodowania projektu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Tworzony kod serwisu www pisany jest zgodnie z zasadami SEO czyli witryna po przekazaniu przystosowana jest już do dalszego procesu pozycjonowania.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się bardzo szybko w wyszukiwarce gdyż są wdrażane profesjonalnie oraz zgłaszane zaraz po wykonaniu portalu do indeksu Google przy pomocy mapy serwisu www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda przekazana przez nas witryna jest w każdym aspekcie przystosowana do specjalności branży i grupy docelowej, dla której jest programowana. Doskonale znamy się na technicznej stronie projektów. Marketing w Internecie także nie ma przed nami zagadek. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić!


OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Pobiedziska

Agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne w odniesieniu do ceny oraz jakości serwisy. Oczywistym faktem jest, iż cena strony internetowej uwarunkowana jest od mnóstwa aspektów. Najważniejsze z nich opracowaliśmy w formie pytań w naszym formularzu, z którego warto skorzystać w celu prostszego i bardziej doprecyzowanego wyliczenia wartości stworzenia strony www. Strony, które projektujemy i tworzymy, wypełniają w pełni założenia prawidłowej optymalizacji SEO, co jest sprawą wysoce ważną pod kątem widzenia wyszukiwarki Google. Prawidłowo zaprogramowana i zoptymalizowana strona ma wielkie znaczenie również dla pozycjonera. Zanim zacznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www oraz wycenia swoją usługę. Projekt strony www tworzymy w programie graficznym, a w następnej kolejności programujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebujesz CMS, to tworzymy też bez wersji edytowalnej. Po ukończeniu usługi dostajesz od nas mocny, lekki, wyrazisty i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie dodatkowe korzyści pod postacią: większych wyświetleń strony, przyciągnięciu dodatkowej ilości partnerów oraz zleceń. Sprawdź nas! Zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Pobiedziska

Czy masz już własną stronę www, której funkcjonalność pozostawia dużo do życzenia, a layout nie spełnia zamierzonych wyników? Skontaktuj się z naszą agencją, a spróbujemy odkryć gdzie jest powód niepowodzenia. W obszar naszej oferty wchodzi również usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy jednakowo, że naprawa strony www nie zawsze jest możliwa oraz nie zawsze jest opłacalna. Czasami lepiej zrobić stronę od zera zaoszczędzając czas i środki pieniężne. Wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania i stanu technicznego. Częstokroć bywa jednak tak, że nasza strona www po prostu się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego również proponujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja witryny www może okazać się niekorzystna. Zapraszamy więc do kontaktu z dkstrony.pl celem ustalenia koniecznych aspektów. Co więcej oprócz modernizacji oraz naprawy www ważna jest także obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby uefektywnić jej produktywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zachęcamy do kontaktu z dkstrony w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Pobiedziska

Filarem efektywnej widoczności w Google jest odpowiednia optymalizacja stron www. Dobrze jest dopilnować tego już we wczesnym etapie ich projektowania, aby uniknąć na przyszłość dodatkowych wydatków. Bardzo często kontrahenci zgłaszają się z problemem zbyt małej lub w ogóle niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwarki Google. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom świadcząc usługi SEO, a w zasadzie kilka bardzo fundamentalnych w tym obszarze usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksacją witryny www, oferujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawnej optymalizacji SEO. Ustalamy, w których miejscach i co należy uczynić aby polepszyć jej kondycję i pozycję w Google. Audyt strony www wykonujemy w pełni bezpłatnie. Następnym, i jednocześnie jednym z podstawowych czynników, na jakie wyszukiwarka internetowa Google aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli odpowiednie pisanie tekstów pod SEO. Piszemy unikalne teksty oraz artykuły wykorzystując kombinację ważnych słów kluczowych. Piszemy też synonimiczne teksty SEO, to skuteczna metoda zastosowania jednego tekstu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu powtarzania się treści. Zadzwoń po więcej szczegółów!Strony www Pobiedziska

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Podczas tworzenia witryny www należy przede wszystkim wziąć pod uwagę kompromis pomiędzy jej wyglądem portalu, a używalnością. Kontrahenci, ale również wykonawcy, odmiennie patrzą na kwestie jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów zasadniczą rzeczą jest skupienie się na oprawie graficznej portalu www. Odwiedzający, który znajdzie się na stronie www, nie powinien mieć dylematów z określeniem czego dotyczy strona www, jaka jest jej nazwa, jakie działy podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im prędzej znajdzie poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że pozostanie na witrynie dłużej i skorzysta z usług. Twórcy poza tym koncentrują się na drobiazgowości wykonania od strony technicznej, aby dana witryna www pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania Google opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi wobec tego skupiają się nie tylko na kwestii technicznej oraz poprawnej optymalizacji strony, ale także i na graficznej, przejrzystej i zminimalizowanej szacie graficznej. Dokładamy wszelkich starań, by tworzone przez nas strony były na jak najwyższym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych kompetencji. Gdy masz odczucie, że Wasza witryna nie funkcjonuje prawidłowo, to przyszedł dogodny okres, by skorzystać z naszych usług. Przeprowadzimy dla Państwa usługę bezpłatnej analizy stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Proponujemy konkretne rozwiązanie, aby po waszej akceptacji przedsięwziąć działania. Czasem konieczna jest modernizacja, innym razem mała poprawa wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji wasza strona www będzie także przystosowana do obecnych mechanizmów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), a dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Bywa tak, że masz już swoją stronę (bądź strony) w internecie ale nie masz odpowiednio wykwalifikowanego pracownika do jej użytkowania. Stale zachodzi potrzeba, by wykonywać zmiany dotyczące usług, produktów, zdjęć czy treści. Mądrze jest też regularnie okresowo wykonywać aktualizację systemu oraz wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię strony. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google, wcale nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej stan owa pozycja się utrzyma. Tak więc do proponowanych przez dkstrony.pl usług proponujemy również prowadzenie strony internetowej.


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w przypadku dodatkowych pytań o kontakt z nami!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga