Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 739 234 518 ➤ Giżycko

Obszar usług: Giżycko, Kruklanki, Miłki, Ryn, Wydminy.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych biznesów o węższym lub szerszym sektorze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają standardy wyznaczane przez wyszukiwarki internetowe, co zapewnia im dobrą widoczność w wyszukiwarce internetowej.


Internet to wspaniałe podstawowe narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet mniejsze i średnie firmy, dzięki gigantycznym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą zarządzać sprzedażą krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił na dobre strategię działania wielu firm konkurujących o zainteresowanie potencjalnego klienta. Notabene, przy pomocy internetu, można szybciej przyciągnąć o dużo więcej interesantów naszych towarów i usług.


Od teraz powinieneś zadbać o to, aby wyszukiwarka posiadała aktualne informacje o działalności jaką prowadzisz. Wzmocnienie aktywności w sieci internetowej pomoże Ci odnieść dużą przewagę na e-rynku. My Tobie w tym pomożemy!


Mamy sporo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz przyciągać nowych klientów. Stworzymy od podstaw, bądź dokonamy modernizacji istniejącą stronę tak, aby była wizytówką Twojego biznesu w internecie. Nasze strony internetowe tworzone są w responsywnej technologii RWD, czyli są przystosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet i telefon. Do tego, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu edycji treści CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Zadzwoń do nas już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technologia projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoistnym dostosowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych i stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, któremu zostaje zasugerowana dana witryna, powinien w krótkim czasie spostrzec się w jej konstrukcji, i bez najmniejszych kłopotów odnaleźć zawarte w niej dane.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Optymalizacja (ang. Search Engine Optimalization) witryn, mająca na celu takie usprawnienie witryny www, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje na wybrane frazy oraz słowa kluczowe w wynikach wyszukiwarki Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Dzięki wprowadzeniu specjalnych modyfikacji, strona www jest przejrzysta, funkcjonalna oraz sowicie klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Żeby przyciągnąć kontrahentów, potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrych produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest w obecnych czasach firmowa strona www, poprzez którą wypromujesz efektywnie swoją firmę w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, działalności konkurencyjnej i wyznaczeniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu w prostej lini doprowadzi do zwiększenia ilości kontaktu z Państwa firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Giżycko

Od 9 lat nasza agencja internetowa wykonuje szybkie, mobilne oraz czytelne strony www. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania projektu, co ma wpływ na wymiar, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Zachęcamy także skorzystać z formularza do wyceny strony, który dostępny jest na naszej stronie internetowej, by oszacować szybciej, jaka będzie cena strony internetowej dla Twojej firmy. Każde przez nas zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do branży oraz specyfiki działalności, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu i Twojej pełnej akceptacji, szablon graficzny witryny www kolejnie poddany jest programowaniu w odpowiedniej dla zapotrzebowania technologii AMP, lub w postaci standardowej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na prośbę kontrahenta jesteśmy w stanie także zbudować stronę www w wersji bez edycji CSM. Gwarantowana również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja SEO witryny www, która jest podstawą indeksacji strony w wyszukiwarce Google oraz wyraźnym sygnałem dla pozycjonera wykonującego audyt strony www przed procesem pozycjonowania. Finalnie dostajesz profesjonalny, estetyczny a zarazem użyteczny serwis www odpowiedni do branży Twojej firmy. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Giżycko

Witryna internetowa ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku firmy, a potencjalne jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie oddziaływać na komunikację naszych wyczekiwanych klientów odwiedzających stronę z właścicielem strony internetowej. Modernizacja strony internetowej może pomóc w dostarczeniu nowych odwiedzin naszej strony. Czasem wystarczy unowocześnić i odświeżyć istniejącą witrynę www, by podnieść jej konwersję. By utrzymać witryny na możliwie wysokim poziomie widoczności oraz zapewnić im odpowiednie funkcjonowanie, wymagana jest ich bieżąca obsługa. Jeśli nie posiadasz wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z wielką chęcią zapewnimy Tobie taką usługę, jak administracja i obsługa stron internetowych. W zakres naszej obsługi wchodzi m.in. aktualizacja silnika witryny, modułów oraz zapewnienie optymalnej mobilności. Szczególnie Ważne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z edycją treści CMS w zapleczu systemu CMS – WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z jakichś przyczyn, m.in. z powodu wtargnięcia wirusa, błędów programistycznych, bądź zmianie parametrów serwera, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Giżycko

Optymalizacja SEO strony www jest szczególnie niezbędnym procesem, wpływającym na okazanie się na wysokiej pozycji w Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw praktyk, stosowanych przez nas już w początkowym etapie projektowania witryny www, wpływających w efekcie końcowym na jej rozpoznawalność a także promocję w internecie. Proponujemy również bezpłatnie, dobry audyt strony www działającej, umożliwiający znaleźć wszelakie błędy wpływające na jej niską indeksację w wyszukiwarce. Następnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby wasza witryna internetowa działała poprawnie. Również duży nacisk kładziemy na samą treść na stronie, która powinna powstać zgodnie z zasadami SEO, będącą bardzo wartościową dla Google, dlatego też oferujemy seo copywriting. Każdy zamówiony przez Ciebie tekst na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony w odpowiednie frazy i wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Co ważne! Płacisz raz za artykuł, a kolejnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki czemu otrzymujesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różniących się treści, wspomagające super zaplecze pozycjonerskie. Zadzwoń do nas!Strony www Giżycko

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Rzetelnie wykonana strona www wyróżni Twoją firmę względem konkurencji oraz przyczyni się do odniesienia lepszych efektów widoczności w internecie. Projektowanie stron internetowych zaczynamy od wyznaczenia celu jaki powinna pełnić dana strona internetowa oraz grona odbiorców, do których pragniemy dotrzeć. Po czym określamy jakie materiały powinny znaleźć się na stronie www, aby były oczywiste oraz zamieszczone w sposób taki, aby odwiedzający w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć oraz uzyskał dokładne informacje. Budowa stron internetowych opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach, jakie tworzą dobrze wyeksponowane stałe elementy, m.in. strona główna, oferta, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia i galerie podwyższają zalety estetyczne strony, jednocześnie nie mając wpływu na szybkość ładowania i zakłócenia przejrzystości. Kompozycja oraz koloryzacja gwarantują miły dla oka komfort wizualny odbioru strony www. Zaprojektowane przez dkstrony strony internetowe są całkowicie zoptymalizowane oraz nowoczesne. Nastawiamy się na prostotę i należytą optymalizację witryny, co w zupełności spełnia wszelkie wytyczne algorytmów Google.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Żeby podążyć za systematycznie rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, aby ich witryny www wyróżniały się w pełni funkcjonującym narzędziem reklamowym. Od czasu gdy dysponujesz już swoją witrynę oraz zaczynasz stwierdzać, iż Twoja strona przestaje pracować bezawaryjnie, wówczas warto podjąć decyzję na jedną z wielu naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Wiedza naszych informatyków przełoży się na zapewnienie Twojej stronie www oryginalnego wyglądu, adekwatnego do aktualnych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony internetowej, co przyczyni się do zwiększenia jej atrakcyjności na tle konkurencji. Nieodpłatnie przeprowadzimy całościową analizę strony www oraz zaproponujemy najlepsze z możliwych rozwiązania, które wprowadzimy natychmiast po zatwierdzeniu przez klienta. Czasami po prostu wystarczy kilka niewielkich poprawek, aby wypromować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, konkretnie i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z całą pewnością rozumiesz, iż nie wystarczy mieć bardzo dobrze stworzoną firmową witrynę www. Istotna jest jej profesjonalna obsługa, aby całość stale sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Bez wahania zdecyduj się na pomoc firmy dkstrony.pl, a umożliwimy Twojej firmie konkretne, całkowicie dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie www. Gdy tylko zajdzie taka potrzeba, to odnowimy stronę internetową z punktu widzenia zmiany szaty wizualnej, rozłożenia i łatwości w użyciu. Błyskawicznie przeprowadzimy różne naprawy, zapewniając na końcu całościową modernizację strony internetowej. Czekamy na kontakt!


Tak więc nie zostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług, a w razie dodatkowych pytań czekamy na kontakt!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga