Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Mogilno

Obszar usług: Mogilno, Strzelno, Jeziora Wielkie, Dąbrowa.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na tworzenie stron internetowych dla lokalnych działalności o mniejszym lub większym obszarze. Projektowane przez nas nowoczesne strony www spełniają wymagania określane przez wyszukiwarki, co zapewnia im bardzo dobrą widoczność w wyszukiwarce Google.


Internet to wspaniałe konieczne narzędzie które umożliwia dotarcie do potencjalnych odbiorców towarów oraz usług. Nawet małe i średnie firmy, dzięki nieograniczonym możliwościom jakie daje nam sieć internetowa, mogą obsługiwać sprzedaż krajową i zagraniczną. Rynek e-commerce zmienił diametralnie strategię działania wielu podmiotów konkurujących o znalezienie potencjalnego klienta. Poza tym, poprzez działalność w sieci, jest duża szansa zdobyć o sporo więcej interesantów naszych produktów oraz usług.


Już od teraz zadbaj o to, by wyszukiwarka Google posiadała aktualne informacje o Twoim biznesie. Podniesienie aktywności w internecie pomoże Ci osiągnąć przewagę na e-rynku. My zrobimy to dla Ciebie!


Posiadamy mnóstwo pomysłów oraz rozwiązań, dzięki którym wasza działalność będzie mogła się rozwijać oraz zyskiwać nowych klientów. Zaprojektujemy od zera, bądź zmodernizujemy aktualną stronę internetową tak, by była wizytówką Twojej firmy w sieci. Nasze strony internetowe projektowane są w technologii RWD, czyli są dostosowane do wyświetlania na ekranach różnych urządzeń mobilnych tj. tablet lub telefon. Co więcej, tworzenie stron www w WordPress, gwarantuje uporządkowaną strukturę nawigacyjną systemu do zarządzania treścią CMS.


Projektowanie i tworzenie stron internetowych a także kompleksowy serwis www to nasza specjalność. Skontaktuj się z nami już teraz!
PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSLZamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Technika projektowania serwisu internetowego, polegająca na samoczynnym dopasowaniu się wyglądu strony do rozmiaru okna przeglądarki na mobilnych lub stacjonarnych urządzeniach.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Użytkownik, dla którego zostaje zasugerowana dana witryna www, powinien naturalnie rozpoznać się w jej logicznym układzie, oraz bez najmniejszego kłopotu odczytać poszukiwane w niej informacje.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Search Engine Optimalization to optymalizacja portali www, mająca na celu takie uskutecznienie witryny www, by była w stanie osiągnąć jak najwyższe wyniki na określone frazy lub wyrazy kluczowe w wyszukiwarkach.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

W skutek wprowadzenia specjalnych informacji i zmian, strona www jest czytelna, funkcjonalna i wysoko klasyfikowana przez algorytm wyszukiwarek internetowych.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Aby pozyskać klientów, z pewnością potrzebujesz więcej aniżeli tylko dobrego produktu oraz profesjonalnej jakości obsługi klienta. Niezwykle ważną częścią marketingu w sieci jest obecnie firmowa strona www, dzięki której rozreklamujesz efektywnie Twoją działalność w internecie. Projektowanie i tworzenie stron www poparte jest przez nas analizą rynku konkretnej branży, firm konkurencyjnych oraz ustaleniem grupy docelowej klientów. Wyznaczenie targetu z pewnością doprowadzi do poprawy liczby kontaktu z waszą firmą.

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Mogilno

Od 9 lat nasza agencja internetowa projektuje lekkie, mobilne oraz schludne strony internetowe. Całkowity koszt witryny www uzależniony jest od miary skomplikowania zlecenia, a co za tym idzie, czasu który należy poświęcić do jej stworzenia. Zachęcamy również skorzystać z naszego formularza w zakładce wycena, dostępnym na naszej stronie internetowej, aby obliczyć już teraz, jaka będzie cena strony internetowej dla Państwa. Każde zaczęte przez dkstrony zlecenie poprzedza dostosowany odpowiednio do danej branży i charakteru branży, indywidualnie skrojony w Adobe Photoshop graficzny projekt strony www. Po zapoznaniu oraz Twojej pełnej akceptacji, projekt graficzny witryny kolejnie poddawany jest programowaniu w odpowiedniej wedle potrzeb technologii AMP, lub w postaci zwykłej strony www z edycją treści CMS WordPress. Na życzenie kontrahenta możemy także zaprogramować stronę www w wersji systemu edycji. Zapewniona również przez dkstrony jest poprawna optymalizacja pod SEO witryny www, która jest fundamentem widoczności strony w wyszukiwarce Google oraz ułatwieniem dla osoby wykonującej audyt strony www przed procesem pozycjonowania. W efekcie końcowym otrzymujesz profesjonalny, czytelny i praktyczny serwis www odpowiedni do branży Twojej działalności. Napisz do nas!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Mogilno

Wizytówka strony w internecie ma bardzo duże znaczenie dla wizerunku działalności, a możliwe jej błędy mogą w konsekwencji negatywnie wpływać na komunikację naszych klientów odwiedzających stronę z właścicielem portalu www. Modernizacja strony internetowej bez wątpienia pomoże w dostarczeniu nowych osób odwiedzających stronę. Czasem wystarczy tylko odświeżyć graficznie istniejącą witrynę www, aby poszerzyć jej konwersję. By utrzymać witryny www na możliwie jak najwyższym poziomie widoczności i zagwarantować im poprawną pracę, konieczna jest ich ciągła obsługa. Jeśli brak Ci wolnego czasu, możliwości lub umiejętności, to z chęcią zapewnimy wam takową usługę, jaką jest administracja i obsługa stron internetowych. W skład zadań wchodzi m.in. aktualizacja wtyczek strony www, modułów lub zapewnienie odpowiedniej mobilności. Szczególnie istotne są także cykliczne aktualizacje systemu WordPress w sytuacji posiadania strony www z edycją treści CMS w panelu systemu WordPress. W skomplikowanych sytuacjach, gdy strona www uległa awarii z różnych przyczyn, m.in. z powodu złośliwego oprogramowania, błędów programistycznych, bądź problemów z serwerem, oferujemy taką usługę, jaką jest naprawa stron internetowych. Wykonamy dogłębny w pełni darmowy audyt waszej strony www, a kolejnie zaoferujemy najlepsze rozwiązanie!

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Mogilno

Optymalizacja SEO strony internetowej jest Niezmiernie obowiązkowym procesem, mającym wpływ na okazanie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Optymalizacja stron www obejmuje cały zestaw działań, stosowanych przez dkstrony już na początkowym etapie projektowania witryny, które w efekcie końcowym wpływają na jej rozpoznawalność a również promocję w internecie. Oferujemy także bezpłatnie, solidny audyt strony www która już istnieje, pozwalający odnaleźć wszelakie błędy które odwzorowują na jej słabą indeksację w wyszukiwarkach. Kolejnie przystępujemy do właściwych rozwiązań, aby Państwa strona firmowa pracowała skutecznie. Niemały nacisk nakładamy na edycję treści na stronie, która powinna powstać zgodnie z zaleceniami SEO, będącą bardzo atrakcyjną dla Google, toteż dlatego przedstawiamy seo copywriting. Każdy zlecony przez Ciebie artykuł na witrynę www jest unikalny, indywidualny, wyposażony we właściwe frazy oraz wyrazy, co jest niezbędne dla algorytmów wyszukiwarki. Nie zapomnij! Płacisz za jeden artykuł, a następnie my z niego tworzymy synonimiczne teksty SEO, dzięki temu dostajesz od kilkunastu do kilkudziesięciu różnych tekstów, budujących poprawne zaplecze dla pozycjonowania. Zapraszamy!Strony www Mogilno

garść niezbędnych informacji!Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Sumiennie stworzona strona www wyróżni Waszą działalność na tle konkurencji i przyczyni się do polepszenia efektów widoczności w wyszukiwarkach internetowych. Projektowanie stron internetowych rozpoczynamy od określenia celu jaki musi pełnić dana strona www oraz grona kontrahentów, do których chcielibyśmy dotrzeć. Po czym ustalamy jakie informacje powinne znajdować się na stronie internetowej, by były oczywiste i umieszczone w sposób taki, by użytkownik w sposób intuicyjny, w bardzo krótkim czasie mógł do nich dotrzeć i uzyskał jasne materiały. Budowa stron internetowych oparta jest na efektywnych rozwiązaniach, jakie tworzą w prawidłowy sposób wyeksponowane zakładki strony, m.in. strona główna, usługi, galeria, kontakt, opinie klientów. Wstawiane zdjęcia oraz galerie podnoszą walory estetyczne witryny, a zarazem nie mając wpływu na szybkość wczytywania i zakłócenia czytelności. Układ oraz kolorystyka zapewniają miły dla oka wizualny komfort odbioru strony www. Utworzone przez naszą firmę strony internetowe są kompletnie doprowadzone do perfekcji oraz oryginalne. Nastawiamy się na prostotę oraz należytą optymalizację witryny internetowej, co pod każdym względem spełnia wszystkie wymagania algorytmów wyszukiwarek.


Stara witryna nie przynosi efektów?

By podążyć za non stop rozwijającą się technologią internetową, firmy muszą przypilnować, by ich strony internetowe były w pełni sprawnie działającym narzędziem reklamowym. Gdy posiadasz już własną witrynę oraz zaczynasz spostrzegać, iż Twoja witryna internetowa przestaje funkcjonować odpowiednio, wówczas warto podjąć decyzję na jedną spośród naszych usług, jaką jest modernizacja stron internetowych. Umiejętność naszych pracowników przełoży się na zapewnienie Twojej witrynie oryginalnego wyglądu, w sam raz do dzisiejszych technologii i standardów. Usprawnimy widoczność strony www, co wpłynie na zwiększenie jej atrakcyjności na tle konkurencji. Na koszt firmy wykonamy całościową analizę strony oraz podpowiemy optymalne rozwiązania, które wprowadzimy od razu po Twoim pozytywnym zatwierdzeniu. Czasem po prostu wystarczy kilka małych poprawek, aby zareklamować Twoją firmę w internecie i utrzymać na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach Google. Solidnie, jasno i przystępnie udzielimy wszelkich informacji związanych z przedmiotem naszej działalności. Odpowiemy na każde pytanie. Czekamy na kontakt!


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Z pewnością jesteś świadomy, że nie wystarczy mieć świetnie stworzoną firmową witrynę internetową. Bardzo istotna jest jej prawidłowa obsługa, by całość bez przerwy sprawnie funkcjonowała i zapewniała konwersję. Już dziś zdecyduj się na usługi agencji dkstrony.pl, a zapewnimy Ci konkretne, w pełni dopasowane i profesjonalne prowadzenie strony internetowej. Systematycznie będziemy dokonywać niezbędnych aktualizacji systemu, zabezpieczeń i treści na Twojej witrynie internetowej. Gdy tylko zdarzy się taka potrzeba, to zmienimy stronę www pod kątem zmiany szaty wizualnej, rozmieszczenia i łatwości w użyciu. Błyskawicznie dokonamy wszystkie naprawy, zapewniając w efekcie końcowym kompleksową modernizację strony www. Skontaktuj się z nami!


W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
PRZEKAŻ DALEJ:
Aktualności z bloga