Strony www - Serwis www - Usługi SEO - ☎ 515 545 948 ➤ Ostrowiec Świętokrzyski

Obszar usług: Ostrowiec Świętokrzyski, Bałtów, Bodzechów, Ćmielów, Kunów, Waśniów.

Mobilne strony internetowe Wordpress z certyfikatem SSL


Proponujemy wartościowe strony internetowe dla mniejszych firm z expresową widocznością w Google. Skorzystaj z oferowanych przez nas gotowych metod, które pozyskają dla Ciebie nowych klientów oraz zlecenia!


Strony internetowe nie są już wyłącznie wizytówką działalności w Internecie. To gruntowne i potężne narzędzie jakie można, a nawet należy wykorzystać w obecnych czasach, by nie zaginąć pośród olbrzymiej konkurencji. Skupiamy się na tym by nasi klienci dostawali do swoich potrzeb produkt lepszy od innych, więc proponujemy solidne tworzenie stron www oraz serwisów internetowych na miarę przyszłości!


Tworzenie stron internetowych – z myślą o Tobie i Twoich kontrahentach!


Staramy się na bieżąco dbać o to by nasza oferta była stale dopracowywana pod względem wszelkich bieżących trendów i technologii, jakie stawia dzisiejszym przedsiębiorcom e-rynek i nie ustajemy w jej ulepszaniu. Naszą specjalnością jest projektowanie i tworzenie stron www, których standardem są już dzisiaj mobilne strony www, które w połączeniu z systemem edycji treści CMS, dają nam dużą wygodę w komunikacji z klientem oraz dają znaczną przewagę nad konkurencją. Tworzenie stron www WordPress to w zasadzie dziedzina w której umiemy pokazać na co nas stać. Bez znaczenia, z jakiej branży jesteście i jakie są wasze życzenia – jeżeli chodzi o stworzenie przyjacielskiego dla was i waszych kontrahentów środowiska online pozostaje prosta droga dkstrony.pl!


Nowoczesne strony www, oryginalne i nowe rozwiązania – serdecznie zapraszamy!




PROFESJONALNE STRONY Z CMS + RWD + SSL



Zamów stronę www i powiększ zasięg klientów

strony internetowe, które na Ciebie zarabiają!


Dostosowane do urządzeń mobilnych

Responsive web design (RWD) – technika projektowania strony internetowej polegająca na ułożeniu kodu strony w taki sposób aby wyświetlała się poprawnie na każdym urządzeniu mobilnym.

Funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu

Tworzona strona przystosowana jest funkcjonalnie do potrzeb jej użytkowania. Funkcjonalność serwisu uzgadniana jest już w początkowym etapie kodowania serwisu.

Zgodne z ogólnymi zasadami SEO

Budowany kod strony pisany jest zgodnie z zasadami poprawnej optymalizacji SEO czyli witryna po ukończeniu przygotowana jest już do kolejnego procesu pozycjonowania w Google.

Przyjazne dla wyszukiwarki Google

Strony pojawiają się szybko w wyszukiwarce gdyż są projektowane fachowo i zgłaszane tuż po wykonaniu witryny do indeksacji Google za pomocą mapy strony www.

Dlaczego warto właśnie nam zlecić

projektowanie oraz tworzenie swojej strony?

 • PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA
 • JESTEŚMY OTWARCI NA INNOWACYJNE TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE
 • DORADZAMY W WYBORZE WŁAŚCIWEGO HOSTINGU
 • WYKONUJEMY STRONY WWW Z OPTYMALIZACJĄ LOKALNĄ LUB OGÓLNOPOLSKĄ
 • GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG


Każda wdrożona przez nas praca jest we wszelkim aspekcie dostosowana do gałęzi biznesu oraz grupy docelowej, dla jakiej jest opracowywana. Dobrze znamy się od technicznej strony projektów. Marketing w sieci także nie ma przed nami sekretów. To funkcjonalna kompozycja wiedzy, z którą chcielibyśmy się z wami podzielić!

OSTATNIE REALIZACJE

Gwarantowane standardy


 • Wersja z edycją treści strony CMS
 • Wersja mobilna strony - RWD
 • Favicon bazujący na logo
 • Strona zoptymalizowana pod SEO
 • Informacja o wykorzystaniu cookies
 • Polityka ochrony prywatności
 • Slider z przesuwanymi zdjęciami
 • Mapka Google z adresem firmy
 • Formularz kontaktowy na stronie www
 • Przejrzysta szybko działająca strona
 • Przyjazna dla wyszukiwarki Google

Profesjonalne i kompleksowe rozwiązanie dla biznesu

Usługa od A do Z oparta na najnowszych technologiach

Strony RWD z CMS i SSLResponsywne i szybkie strony internetowe
Ostrowiec Świętokrzyski

Nasza agencja internetowa dkstrony oferuje atrakcyjne odnośnie kosztów i jakości wizytówki stron www. Zrozumiałym faktem jest, że cena strony internetowej zależna jest od wielu czynników. Te najważniejsze z nich wymieniliśmy w postaci zapytań w naszym formularzu w zakładce wycena, z którego warto skorzystać w celu szybszego oraz bardziej precyzyjnego podania wartości wykonania strony www. Serwisy, które tworzymy, wypełniają w pełni wymogi poprawnej optymalizacji SEO, co jest sprawą ogromnie znaczącą z punktu widzenia Google i wyszukiwarek internetowych. Dobrze stworzona i zoptymalizowana witryna ma wielkie znaczenie także dla pozycjonera. Zanim ten rozpocznie ją pozycjonować, wykonuje audyt strony www i wycenia usługę. Projekt strony www tworzymy w Adobe Photoshop, a następnie kodujemy w odpowiedniej do potrzeb technologii AMP lub w postaci tradycyjnej strony www z edycją treści CMS. Jeśli nie potrzebny Tobie CMS, to programujemy również bez wersji CMS. Po wykonaniu projektu otrzymujesz od nas mocny, szybki, konkretny i oryginalny serwis www, który z pewnością przyniesie dla Ciebie spodziewane korzyści pod postacią: wyświetleń, przyciągnięciu większej ilości klientów oraz zapytań. Serdecznie zapraszamy!

Serwis stron wwwAdministracja, naprawa i modernizacja www
Ostrowiec Świętokrzyski

Czy masz już swoją stronę www, co do której użyteczność pozostawia wiele do życzenia, a layout nie spełnia założonych efektów? Skontaktuj się z nami, a postaramy się odkryć gdzie leży powód niepowodzenia. W zakres działania naszej oferty wchodzi także usługa taka jak naprawa stron internetowych. Informujemy równocześnie, że naprawa strony www nie zawsze bywa realna i nie zawsze jest opłacalna. Czasami o wiele lepiej wykonać stronę od początku zachowując czas oraz pieniądze. Niemal wszystko uwarunkowane jest od jej wykonania. Zwykle bywa jednak tak, iż nasza witryna www najzwyczajniej się postarzała i potrzeba jej odnowienia, dlatego dodatkowo wykonujemy usługę taką jak modernizacja stron internetowych. Zarówno tak jak w przypadku napraw, toteż i rekonstrukcja portalu może okazać się nieekonomiczna. Zachęcamy do kontaktu z z naszą agencją celem ustalenia niezbędnych szczegółów. Dodatkowo oprócz modernizacji lub naprawy portalu www znacząca jest również obsługa stron internetowych. Warto przemyśleć więc administrację strony internetowej aby poprawić jej efektywność i konkurencyjność. Niezwłocznie zapraszamy do kontaktu z dkstrony.pl w celu ustalenia warunków współpracy. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości.

Usługi SEOGotowe rozwiązania wspomagające biznes w sieci
Ostrowiec Świętokrzyski

Filarem efektu widzialności w Google jest właściwa optymalizacja stron www. Najlepiej jest zadbać o to już we wczesnej fazie ich projektowania, aby zapobiec w przyszłości niepotrzebnych środków pieniężnych. Często kontrahenci zgłaszają się z problemem słabej lub wcale niewidocznej swojej www w wynikach wyszukiwania. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszych zapotrzebowań proponując usługi SEO, a szczególnie kilka fundamentalnych w tej tematyce usług. W przypadku kłopotów z widocznością oraz indeksowania strony internetowej, sugerujemy audyt strony internetowej pod kątem poprawności optymalizacji SEO. Wskazujemy, gdzie i co powinno się zmienić aby udoskonalić jej kondycję i widoczność w wynikach wyszukiwarek. Audyt strony www wykonamy oczywiście bezpłatnie. Dalszym, i zarazem jednym z istotnych aspektów, na jakie wyszukiwarka internetowa aktualnie spogląda, to SEO Copywriting, czyli specjalistyczne pisanie tekstów pod SEO. Piszemy niepowtarzalne treści oraz artykuły wykorzystując kombinację najważniejszych wyrazów kluczowych. Piszemy także synonimiczne teksty SEO, jest to sprawdzona metoda zastosowania tylko jednego artykułu kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt razy bez efektu duplikatu treści. Wypróbuj to!



Strony www Ostrowiec Świętokrzyski

garść niezbędnych informacji!



Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

W czasie tworzenia strony internetowej warto szczególnie zwrócić uwagę na harmonię pomiędzy jej wyglądem witryny, a wygodą użytkowania. Kontrahenci, a ponadto sami wykonawcy, bardzo różnie spoglądają na tematykę jaką jest budowa stron internetowych. Dla kontrahentów pierwszoplanową sprawą jest skupienie się na oprawie portalu. Odwiedzający, który znajdzie się na witrynie www, nie powinien mieć dylematów z zauważeniem do czego odnosi się witryna www, jaka jest jej branża, jakie kategorie podstron są dostępne oraz jakie są opcje wyboru. Im szybciej odszuka poszukiwane informacje, tym większa jest szansa, że zostanie na witrynie dłużej i skorzysta z oferty. Projektanci oprócz tego zwracają uwagę na rzetelność wykonania od strony programistycznej, by dana witryna pojawiła się wysoko w wynikach wyszukiwania opartych na specjalnych algorytmach. Nasze usługi z tego względu skupiają się nie tylko na kwestiach technicznych i odpowiedniej optymalizacji www, lecz i na wizualnej, czytelnej i minimalistycznej szacie. Dołożymy wszelkich starań, by projektowane przez nas portale były na jak najlepszym poziomie.


Stara witryna nie przynosi efektów?

Modernizacja stron www również wchodzi w zakres naszych możliwości. Jeżeli masz wrażenie, że Państwa witryna www nie działa prawidłowo, to przyszedł właściwy czas, by się do nas zgłosić. Dokonamy bezpłatnej weryfikacji stanu technicznego, wizualnego, optymalizacji, zawartości, treści i widoczności witryny www w wynikach wyszukiwania Google. Oferujemy precyzyjne rozwiązanie, aby po zaakceptowaniu przez Państwa przystąpić do działania. Często jednak konieczny jest generalny remont, innym razem drobna zmiana wystarczy, by uzyskać większy ruch na stronie i zainteresowanie potencjalnych klientów. Po przeprowadzonej modernizacji Państwa strona www będzie także dostosowana do aktualnych standardów bezpieczeństwa (certyfikat SSL), oraz dzięki technologii RWD mobilna, przejrzysta i czytelna.


Potrzebujesz opieki przy obsłudze Twojej strony internetowej?

Zdarza się tak, że posiadasz już własną stronę www (bądź strony www) w internecie ale nie posiadasz odpowiednio umiejętnego pracownika do jej użytkowania. Do tego często zachodzi konieczność, by dokonywać zmian dotyczących usług, produktów, fotografii czy treści. Mądrze jest też czasem przeprowadzać aktualizację systemu i wtyczek w CMS, a także sporządzić kopię witryny www. Gdy strona znajduje się już na wysokiej pozycji w w wyszukiwarkach internetowych, nie jest powiedziane, że bez aktualizacji i dbania o jej jakość ta pozycja pozostanie. Tak więc do proponowanych przez dkstrony usług proponujemy także prowadzenie strony internetowej.


Dlatego nie zostaje nam nic innego jak zaprosić was do skorzystania z usługi, a w razie jakichkolwiek pytań o kontakt z nami!




PRZEKAŻ DALEJ:




Aktualności z bloga